Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32/f vagyok! Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32/f vagyok! Van esélyem megismerkedni egy 18 év körüli lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Esélyed van, csak értelme nincs túl sok. Miért nem korban hozzád illőbbel kezdesz? Nem kislányokkal...
2012. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kislányokkal??? Hmm.. Én 16 voltam mikor összejöttem párommal, ő akkor volt 26 :) És már 5 éve együtt vagyunk, van egy 1 éves kis fiúnk is. Én most vagyok 21, ő most töltötte be a 34. Szóval szerintem simán van rá esélyed, csak egy normálisat kell találnod :) Ja és hozzá teszem, h a páromnak van egy 12 éves kislánya és elvált és elfogattam úgy ahogy van. :) Nagyon boldog kis család lettünk. Sok szerencsét a továbbiakban. :)
2012. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen kocsid van...

Amúgy az #1-essel egyetértek, nincs sok értelme. Úgyse lesz tartós, viszont ennyi idősen lassan már meg kellene állapodni, nem pedig az időd vesztegetni eleve hálára ítélt kapcsolatokra.

2012. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kor számít. Attól függ, hogy ő mennyire érett, és te mennyire vagy laza. Mert hát ugye neked jócskán több élettapasztalatod van elvileg.

Amúgy bocsánat a kitérőért, de a 2.-tól kérdezem ha a pasid 26 volt, és 5 éve vagytok együtt, akkor hogy lehet 34 éves?

2012. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze! Ha van elég pénzed, akkor igen. Az észt nem említem, mert az láthatóan nincs neked!
2012. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy a korkülönbsögböl nagyon sok felfogäsbeli különbsög adodik majd kesöbb. Te mär tesa leleted a kenyered javät :D A csajszi aki 18 az meg most kezdi, a bulizäst meg a f@@sz zabäläst.. xDD

Neked egy hasonlo korodbeli nö kell, nem läny, nö.


Ha az ön lanyommal akarnal kezdeni vmit biztos berettät dugnök a valagadba :D aki 18 lenne mondjuk es letezne is.

2012. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SZia. Kérlek őszintén válaszolj: miért akar egy korodbeli férfi 18 év körüliekkel ismerkedni? csupán azért kérdem, mert én 20 múltam, és bár jobban érdekelnek az idősebb pasik, de valahogy nem tudom megérteni, hogy ennyi idős férfit miért érdeklik a korombeliek. Persze, ha szexre kellene, akkor megértem, de vajon van olyan 30 körüli pasi, aki a nőt látja egy 18-20 évesben, nem csak a lyukat?
2012. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2. vagyok. 28 volt mikor összejöttünk, mivel 12 év van közöttünk :D 26 volt mikor megismertem, mert 2 évig csak haverok voltunk :) október 21én van az évfordulónk ő meg 1978. nov. 6.án született én meg 1991. febr. 1.én (ha valakinek túl bonyolult lenne így ki tudja számolni)
2012. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem kaptam üzenetet így nem hiszem hogy lesz valami...
2012. nov. 10. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus, te vagy az úgynevezett törvénytisztelő pedofil mintapéldánya...
2012. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!