Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Szerintetek miért csinálta ezt? :/

Figyelt kérdés
Most kerültem új suliba. Van egy fiú, aki megtetszett, de mielőtt bárkinek is elmondtam volna, többen is mondták nekem, hogy neki is tetszem. Ennek nagyon örültem. Egyik nap a barátnőm mondta, hogy beszélt azzal a fiúval, és azt mondta neki, hogy holnap akarja majd megkérdezni tőlem, hogy járjunk-e. A fiú ezután pár órával épp fennt volt facebookon, és mivel ritkán szokott fennt lenni, ezért ráírtam. (fontos infó, hogy ezelőtt sosem beszéltem vele) Beszélgettünk, teljesen normális dolgokról, és úgy éreztem, ebből nagyon jó kapcsolat születhet. Másnap minden teljesen normálisan indult, a fiú tök rendesen köszönt nekem, sokszor találkozott a tekintetünk. Viszont nem beszélt velem semmit. Hazajöttem, és felmentem facebookra, és láttam, hogy letiltott. Ez még az őszi szünet előtt történt, azóta se változott. Még mindig sokszor találkozik a tekintetünk, de még mindig le vagyok tiltva, és azótase beszéltem vele. :( A baj csak az, hogy nem tudom, mit tehetnék, élőben nem merek hozzá odamenni, mivel rendszerint nagy társaságban van..Szerintetek miért tiltott le? És én mit tehetnék ez ügyben? ://

2012. nov. 10. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megkérdezed tőle élőbe, vagy olyan személyt aki jól ismeri őt, a másik változat, az hogy egy bunkó kocsog.

Sajnos vannak ilyen bunkók. Jobb lesz, ha nem fogsz vele foglalkozni, nem érdemelne meg téged.

2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figyelj... te nem vagy véletlen kisvárda közelében? :D már lakhelyre mondom :D
2012. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.nek:köszi a tanácsodat, de az a baj, hogy a barátaival sem beszélek annyit. És igazából elég rendes fiú, nem nézném ki belőle, hogy szó nélkül letiltana. Ezért is lepett meg..

2.nak:ööö nem éppen xD Budapesten élek. De mondjuk közel lakok a Kisvárda utcához..Gondolom nem arra céloztál. :D

2012. nov. 10. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak felfüggesztette a facebook fiókját.
2012. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de az oszt. Társam mondta, h
2012. nov. 12. 18:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de az oszt társam mondta, h ő tudott vele beszélni, és én nem vagyok ott az ismerősei között.
2012. nov. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!