Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok és nagyon megtetszett nekem egy emos fiú és szerintem én is tetszem neki mert az elmúlt időben eléggé jó fej velem mindig köszön és amikor valakivel veszekedtem odajött és és megpróbált megvigasztalni de egy kicsit tartok is tőle mert ő cigizik és 16 éves pár hónap múlva 17 én meg 15 és nem is cigizek hozzá képest és nagyon jó kislány vagyok... De viszont tegnap elhívott engem sétálni és beszélgetni és fogalmam sincsen mit mondjak neki.

2012. nov. 10. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Találd ki mit akarsz. Ha félsz tőle akkor mondd hogy nem jó. Ha pedig akarod a dolgot akkor ismerd meg.
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nah hát már ott bukik a dolog, ha félsz tőle.. Ez nem valami jó.:/ De ,ha gondolod nekem is adhatod, látom kicsi vagy te még ehhez..XDD
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem, egyenlőre tedd félre a félelmed, most csak sétáltok egyet... Ismerd meg->add össze a negatív, pozitív értékeit, aztán meg döntsd el, hogy érdekel-e a dolog a továbbiakban...
2012. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!