Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lehetséges, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehetséges, hogy emiatt hátrányban vagyok?

Figyelt kérdés

A szőke hajam miatt. Sok helyen olvastam, hogy a fiúk jobban kedvelik a barna/ fekete hajú lányokat. Mi a véleményetek? Lehetek emiatt hátrányban?

Kort is írjatok légyszi.


2012. nov. 10. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, fekete haj+kék szem, az is egy jó kombó még!
2012. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából semmi pénzért nem festetném be, mert nagyon sajnálnám, de igazad van. Én magam is sokkal szebbnek látom a sötétebb hajú lányokat:)
2012. nov. 10. 22:22
 13/21 anonim ***** válasza:
a lényeg ott lesz, aki Neked tetszik, vajon annak bejön e a szőke..
2012. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs..
2012. nov. 10. 22:24
 15/21 anonim ***** válasza:
10 -es vagyok, szerintem a babaarcú lányoknak áll igazán jól a szőke haj, nézd meg Jennyfer Lawrencet, akiknek ilyen kis kerekded pofikájuk van, nekik való igazán. A cicás fejű nőknek a sötét haj a menő, őket el nem tudnám képzelni szőszkén.
2012. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg éppen a szőkéket szeretik a legjobban, viszont sokan vannak, akik ezt nem merik bevallani ;)

21/F

2012. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy. Legyen egy összkép, aztán csá.
2012. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nálam biztosan nem lennél hátrányban. Egyáltalán nincsenek előítéleteim.


35F

2012. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az én hajam gesztenyebarna, de bizonyos szögből fellelhető egy kis vörösség benne (ó, és ezt úgy szeretem! :)). A szőke az egyetlen, amire nem festeném be. Erre mondom azt, hogy soha.


Szerintem a szőkésbarna a világ legundorítóbb hajszíne. világos szőkére még talán befesteném (á, dehogy). Szerintem az még tud jól állni, de vigyázni kell vele, mert az egyfajta butaságot kölcsönöz (szerintem).

(És ezt most nem a szőkenős viccekre értem, hanem a plázacicákra, akiknek derékig érő, platinaszőke, vasalt, mű hajuk van.

2012. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A szőkék előnyben vannak, a férfi tekintetek vonzásában, de komoly kapcsolatot inkább a sötétebb hajúakkal képzelnek el.

Sztereotípia. Nem jó, de azért van alapja. Láttam már rengeteg buta szőkét és nagyon kevés ellen példát. Viszont suliban a tanárok jobban pontozzák a szőkéket!

2012. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!