Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, nők férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, nők férfiak egy kis segítségre lenne szükségem így "csajozás" ügyileg?

Figyelt kérdés

Szoval hol kezdjem, nem vagyok egy csúnya hülye gyerek... ezt onnan is gondolom, hogy nemsokára diplomám lesz ha minden jól megy, jó munkám is van... a másik nem egy ember (és itt nem anyukámat értem) mondta már, hogy de nem is nézel ki rosszul, vagy olyannak aki elől menekülnének a lányok.... És mégis, azaz inkább mégse volt még eddig barátnőm. Mindig azt kapom, hogy de aranyos vagy, de édes vagy.... meg hogy legyünk barátok, vagy barátként blabla, vagy most épp nem jó, de azért barátok maradunk.... Nagy igényeim nincsenek, kedves vagyok, próbálok "úriember" lenni és ennek az eredménye a fentiek. Szoval mi kéne ahhoz, hogy a fentieken túl több is legyen? Hogy a román életbe tudom így kihozni mindig a dolgokat, hogy ez a vége.


23 F


2012. nov. 10. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

küldj egy képet, és megmondom mi lehet a baj

ha tényleg ilyen rendes gyerek vagy, akkor csak a külsődön lehet valami, amin változtatni kéne

2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vagy önbizalomhiányos vagy,vagy a külsőddel van gond.

Én ezt a 2 dolgot tudom elképzelni.

18/L

2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De küldj egy képet és adok normális választ:)
2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Akkor lehet te is olyan típus vagy mint a fiam,aki mindíg kinyitja az ajtót a hölgyeknek és feladja rájuk a kabátot,akivel lehet beszélgetni sírni a vállán ,vásárolni menni,szóval barát tipus.Könyörgöm legyetek egy kicsit önzőek ne csak ti fussatok a lányok után had futkossanak ők is .Nem kell mindig aranyosnak ,nevetősnek lenni a lányok szeretik a macho fiúkat a kedveseket nem,sajnos.
2012. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na jó találtam képet. Aki kéri annak elküldöm, max annyit kérek, hogy egy életkort írnátok :D Csak azért mert aki fiatalabb az esetleg bunkóságnak veszi, hogy vagyok felöltözve a képen, holott nekem ez a munkaruha.
2012. nov. 10. 22:22
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát utolsó válaszoló mondassz valamit. Engem még úgy neveltek... Lehet nem vagyok elég "rámenős"? De amekkora tirpák szöveget lenyom némelyik, na én ahhoz képest verset szavalok...
2012. nov. 10. 22:28
 7/20 anonim ***** válasza:

küldd.

18=l

2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18/L
2012. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

huh..

Hát ne haragudj hogy ezt mondom de a külsőd a probléma szerintem.

Nem valami jó az arcfelépítésed,és a szemüveg is elég sokat ront az összképen.

2012. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Volt valami kínai ősöd??

Eléggé olyan a szemed

2012. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!