Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, nők férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, nők férfiak egy kis segítségre lenne szükségem így "csajozás" ügyileg?

Figyelt kérdés

Szoval hol kezdjem, nem vagyok egy csúnya hülye gyerek... ezt onnan is gondolom, hogy nemsokára diplomám lesz ha minden jól megy, jó munkám is van... a másik nem egy ember (és itt nem anyukámat értem) mondta már, hogy de nem is nézel ki rosszul, vagy olyannak aki elől menekülnének a lányok.... És mégis, azaz inkább mégse volt még eddig barátnőm. Mindig azt kapom, hogy de aranyos vagy, de édes vagy.... meg hogy legyünk barátok, vagy barátként blabla, vagy most épp nem jó, de azért barátok maradunk.... Nagy igényeim nincsenek, kedves vagyok, próbálok "úriember" lenni és ennek az eredménye a fentiek. Szoval mi kéne ahhoz, hogy a fentieken túl több is legyen? Hogy a román életbe tudom így kihozni mindig a dolgokat, hogy ez a vége.


23 F


2012. nov. 10. 22:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Vagy csak majd bealudtam 9 órányi tréning után :D
2012. nov. 10. 22:38
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt megírnám, hogy alapból nem hordok szemüveget, csak távolra nem látok, itt meg rajtam maradt.
2012. nov. 10. 22:45
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék képet :)

18/L

2012. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazából most nem dicséretet / kritikát várok, hanem személyes véleményt, ami akármi lehet, nem fogok megsértődni. Viszont ha a külsőmmel van baj, aláírom nem én vagyok a szőkeherceg, viszont nem egy olyat ismerek, akit hogy úgy mondjam "kinéztem magamnak" aztán semmi se lett mostanság meg látom ... hú inkább hagyjuk a srácot, mert az csúnyán hangzana hogy néz ki.
2012. nov. 10. 22:56
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem többet gondolsz magadról, mint amennyi valójában vagy. Ha annyira vagy szép, mint amennyire okos vagy, és annyira vagy okos, mint amilyen az írásképed, akkor értem, hogy mi lehet a probléma :D
2012. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem helyes szerintem.
2012. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de viszont nekem már van tapasztalatom csajozás terén, mégse kellek senkinek. Ha nem vagyok rámenős az a baj, ha túl rámenős vagyok az a baj. A nőket kiismerni nem lehet! Ami az egyiknél beválik, az a másiknál totál csőd! Persze vannak olyan tulajdonságok, ami mindenkinél jó, de az csak az alap (olyan mint a Fundamenta, alap, amelyre építhet!) :D szóval nehéz, ez barátom.
2012. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem is küldesz egy képet? 19/L
2012. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács. Olyan emberek, akikhez valamilyen szinten már érzelmi kötődésed van /szülő,rokon,barát,haver, alkalmazott,üzletfél,valaki akinek nyalnia kell feléd/

Ezeknek az embereknek a véleményét magadat illetően szard le vastagon toronymagasan! MErt képmutató, finomkodó emberek, akik csak nem szeretnének megbántani, ezért élnek a kegyes hazugságokkal, és próbálják az önbizalmadat ilyen gyökér mód feltuningolni.

Mi a jó?

Ha azidáig vadidegen emberek mennek oda hozzád egy zárt közösségben, és úgy ismernek el, ha olyan emberek ismernek el, akiknek semmiféle mögöttes érdekük nem fűződik hozzád,hogy bepuncsoljanak neked, olyan emberek, akiknek az volna a céljuk, hogy minél tovább maradj még náluk javulni /eddzők pl./ Na ha ezek az emberek elismernek, azt veheted úgy hogy őszintén mondják. A többit azt nagyívben leszarni!!!

2012. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Dobj nekem is egy képet...


24L

2012. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!