Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor most várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most várjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki rég óta tetszik, és nem rég szakított barátnőjével, maga alatt volt és hát én támasza voltam, ha mondhatom így, találkozgattunk és hát elkezdette megkedvelni, már a csókig is eljutottunk, és már elbeszélgettünk arról is, hogy elkezdünk járni, de 2 hét után elém állt azzal, hogy most nem szeretne még egy komoly kapcsolatot. Azóta is beszélünk minden nap, mondta hogy szeret velem lenni, de most nem szeretne semmit

2012. nov. 10. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak addig kellettél neki, amíg kiheverte az előző barátnőjével való szakítását.
2012. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem előbb megy vissza a volt barátnőjéhez, mint hogy összejönne veled.
2012. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondat, hogy a barátnője már próbált vele összejönni, de nem érdekelte, és egyébként mi már rég ismerjük egymást, jóban vagyunk
2012. nov. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!