Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen korosztálú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen korosztálú és milyen test alkatú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem a sovány/karcsú, teltebb/testesbb, molett, duci/kövér csajok jönnek be ??? Ès milyen korosztály? Fiatalabbak mint ti, vagy egy idősek veletek, idősebbek, esetleg a milfek ???

Írjátok oda a kort/nemet is kérlek. Köszönöm



#korosztály #test alkat.
2012. nov. 10. 23:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a csinos nőies testű nők jönnek be. Tehát nem csontváz sovány,betikkaldt seg gel, és nem is a víziló Jabba banyák. Szeretem ha karcsú a dereka, nagyon kerek csípője van, és olyan jó buja lány legyen, legyenek szexi vastag combai is, de nem kövér! csak olyan formás combok na, meg feszes kerek feneke. Mell az nem anyira lényeg, de a közepes méretet szeretem. Legyen feszes, bársonyos bőre is. 20 év alattiek nem érdekelnek. esetleg 19, ha nagyon érettnek néz ki testileg lelkileg is a nő, akkor oké, de a konok gyereklányokat nem preferálom. Leginább 22 től 35 ig érdekelnének a nénik. Persze úgy velem egykorú volna a legideálisabb, de nőben már 20 tól benől a lányok feje lágya, már nagyon aranyosak, törődőkké tudnak válni olyankorra szerintem. F .27
2012. nov. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 VVMMvvmm ***** válasza:

Ha eleve fiúkat kértél, akkor nem evidens, hogy férfiak

fognak válaszolni?

2012. nov. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

De az :-D.

És köszönöm az eddigi válaszokat. Még írhattok:-)

2012. nov. 11. 05:53
 14/28 anonim ***** válasza:
47%

#11-nek


Iszonyat részletes leírást adtál. Ez nem semmi! xd xd

Mint egy társkereső.

Szerintem egyébként sok pasi csak gyerekkorba hajt a csontkollekciókra (bocsánat akit ezzel bántanék), utána már azért egy kicsit formásabb (úgy szokták mondani, hogy akin lehet mit fogni) típusú lányoknak/nőkre kapnak inkább, aki persz nem kövér, csak mégsem cérnavékony.


35L

2012. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Kedves női válaszoló teljes mértékben egyetértek veled. :-)

Én is a kicsit teltebb csajokra bukom vagyis az úgymond olyan csajokra akiken van mit fogni. Sokkal szebbek, aranyosabbak mint kis p*csák akik csontsoványok, ès már majdnem anorexiások...

2012. nov. 11. 08:12
 16/28 anonim ***** válasza:
48%

+1 a sportoska/izmoskákra. Valahogy ez hajlamos elfelejtődni, ha nőkről van szó, mintha a nőkön csak zsír lehetne...


De a szép női formákat - akár a kerek feneket - nem a zsír adja.

2012. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Senki se mondta,hogy egy cellulitísz viziló legyen a nő,de szerintem egyáltalán nem jó,ha szarrá van szálkásítva egy nő. Persze, az jó ha csinos, de nekem például ha egy nőnek kockahasa van az nem annyira jön be, ahogy a szteroid Lenda Murray féle feketepárducok sem. A férfi izmos, a nő pedig simán nőiesen csinosan néz ki jól. Az a jó, ha a férfi férfiasan tud kinézni mellette. Igazából a sportos alkat az úgy jó ahogy pl. Kate Beckinsale-nek van, az tényleg szép. De az maximum. Egyébként nálam a tökéletes nőideál Jennyfer Lawrence, na annak a macinak állati jó teste van! Én kb olyanra gondoltam amikor a 11 es kommentemet írtam.
2012. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

utolsó:DD

hát ez tényleg szép :Đ

kb ilyen tipusú nők jönnek be nekem is :D ment a zöld kéz.

2012. nov. 11. 11:56
 19/28 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy tudunk mértéket tartani, és hogy csak a "szarrá szálkásított" meg a "szteroidpárduc" létezik...
2012. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
alacsony&duci
2012. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!