Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen korosztálú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen korosztálú és milyen test alkatú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem a sovány/karcsú, teltebb/testesbb, molett, duci/kövér csajok jönnek be ??? Ès milyen korosztály? Fiatalabbak mint ti, vagy egy idősek veletek, idősebbek, esetleg a milfek ???

Írjátok oda a kort/nemet is kérlek. Köszönöm



#korosztály #test alkat.
2012. nov. 10. 23:44
1 2 3
 21/28 anonymus12 ***** válasza:
11-14ig karcsú lányok! Üdv: 12f
2012. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

18-22 közötti, sportos vagy teltebb, de inkább teltebb, 160-175 cm közötti lányok.


20F

2012. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Már ne is haragudj..Mi az , hogy "dagadt" ??! Talán ,molett.. vagy husis... de egy valamirevaló "férfi" nem használ ilyen szót.intelligenciából van még mit tanulnod.
2012. nov. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#14


Amit írtál, az úgy értendő, hogy az emberek részben önmagukhoz hasonló párt keresnek. A gyerekek értelemszerűen többnyire kisebbek, mint a felnőttek. Mivel fiatalkorban is előfordul, hogy az emberek önmagukhoz hasonló párt keresnek, így érthető, hogy a kisebb férfiak kisebb nőket keresnek. Ahogy idősödik az ember, úgy egyre nagyobb lesz (telepszik rá a zsír). Ezért érthető, ha a nagyobb, idősebb férfi már megelégszik a nagyobb, zsírgombóc (úgy szokták mondani, hogy akin lehet mit fogni) nővel is.


Ettől függetlenül a felnőtt férfiak többségének is a vékony nők kellenek, mivel a szépséggel együtt jár a vékonyság.

2012. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nekem a 17-24 közötti,nem túl vékony,de nem is túl husis lányok jönnek be,mondjuk úgy,hogy az átlagos...magasságba nem szeretem a nagyon alacsony vagy magas csajokat...legyen köztünk egy minimális különbe
2012. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
#25 folytatása... magasságba legyen minimális különbség az én javamra(180 magas vok)...és nekem sokat jelent a természetesség...ne legyen a csajon 1kg smink... 18F
2012. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Kedves kérdező! Attól mert valaki vékony nem pedig telt meg husi meg duci meg mittudjam én mi, attól még nem p***a, és nem anorexiás. Tanuljátok már meg hogy az anorexia egy komoly betegség! Ja, és hogy valaki p***a, nem a testalkattól függ, de ha te így gondolod..hát elég primitív lehetsz, már bocsi:) Lehet egy telt csaj is, meg egy vékony is p***a. Azért mert neked a telt tetszik, nem kellene így vélekedni. Elnézést, csak szúrta a szemem, hogy a vékony nőket anorexiás p***a jelzővel illetted. Ja, és nem, nem vagyok vékony 165 cm 75 kg, és 85C mell :)
2012. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
én mondjuk a nő arcát szoktam megnézni előbb de amúgy a karcsú de egyben domborulatos az ideálom.
2013. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!