Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "kiölni" magambó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "kiölni" magamból a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

Zavar, hogy önkéntelenül is csak azon a lányon jár az eszem, már minden energiámat elszívja.

17/F


2012. nov. 11. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy sem lehet...
2012. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én 10-ennemmondommeg

hányéves vagyok. Szerelmes vok egy nálam sokkal

idősebb pasiba. 3 ève. És leszarom, h ez nem helyes,

egyszer se próbáltam kiölni magambol az Érzést.

Mondd meg neki h szereted. Igy kell nem ??? Én megmondanám ,

neki (mármint annak akit szeretek) h mit érzek . Ha a

hapsi nem 25133 km rel arrébb lakna

2012. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rárántasz és kilövöd,utána elmúlik egy időre.
2012. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kár, hogy foglalt a csaj.


Én is olyan szerencsétlen vagyok, hogy ilyenbe szeretek bele.

Jobb lenne a világ szerelem nélkül.

2012. nov. 11. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne gyere már itt a világfájdalommal. Majd ha nem lesz foglalt, legyél talpraesett és menj oda hozzá. Addig pedig csak barátkozz vele.
2012. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Taposd szét a párkapcsolatát, dúrd ki a mostani balekját, tegyél meg mindent hogy szétmenjenek és szedd el, aki neked kell! Ne tökölj. Ha igazán szerelmes vagy, akkor mész mindenen át! Ne számítson hogy van párja, kutyát nem érdekel, ne foglalkozz a balekja lelkivilágával! Ő se szeret téged gondolom. Csak egy idegen akárki. A lány meg majd eldönti, hogy téged akar-e. Lehet hogy épp csak szenved egy ptólék kapcsolatban. Ha meg ennyire nem vagy bevállalós, akkor szeress bele prostikba, azok mindig adnak neked puncit!
2012. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!