Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé hallgatag vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé hallgatag vagyok, szóval alig mondok valamit, visszahúzódó vagyok és nem nagyon szeretek társaságba járni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oda akarok ki lyukadni, hogy van egy fiú akivel együtt vagyunk egy ideje, de még most sem tudok egy rendes beszélgetést kezdeményezni. Mit tudnék ez ellen tenni, segitsetek, valami tipp? Mit tudnék mondani neki? Vagy miről beszéljek neki? 16/L

2012. nov. 11. 11:25
1 2
 1/12 J0keer ***** válasza:
kell 1 közös téma
2012. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem is a közös téma a megoldás. :)
2012. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia, hogy vagy?

Mi a kedvenc zenéd?

Filmed?

Van kutyád? Hogy hívják?

De a pasik legjobban önmagukról szeretnek mesélni, kérdezd erről.

2012. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Közös témát se nagyon találok.. Tényleg már nem tudom mit kezdjek evvel a folytonos hallgatottsággal. Ő azt mondja hogy igy szeret, de azért már elég ciki hogy nem mondok neki semmit. Néha ő várja hogy mondjak témát, mert azt mondja hogy nem beszélhet mindig csak ő..
2012. nov. 11. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jahj de éretlenek vagytok még egy párkapcsolathoz mindketten... AKÁRMIRŐL lehet beszélni, akár a cserebogarak nyári takarmányozásáról, akár az atomreaktorokról, akár a suli pletykáiról...
2012. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A beszélgetést nem kell erőltetni, ha egyszer minden más rendben van nálatok, majd kialakul az is.

Lehet csendben összebújva, kézenfogva, egymást átölelve sétálni, vagy éppen tévézni, nem kell mindenáron minden hülyeségről beszélgetni, főleg nem erőltetve.

Mióta vagytok együtt és a barátod hány éves?

30+/F

2012. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 hónapja, ő 18 éves.
2012. nov. 11. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 3 hónapja? Az semmi! :)

Én is ilyen "néma" voltam gimis koromban, erőlködtem csak ha beszélni kellett, aztán nagy nehezen és nagy sokára rájöttem, hogy fölösleges görcsölni és erőltetni, úgyis jön idővel magától.

Valamiért Te is görcsölsz, lehet hogy attól félsz, hogy ha a Téged érdeklő dolgokról beszélsz (barátnők, pletyik, mittudomén sorozatok), akkor az őt majd nem fogja érdekelni, esetleg kis butának fog tartani, pedig ez nem így van, bátran csacsogj bármiről!

NE FÉLJ, ne görcsölj!!! Ez a lényeg! :)

2012. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
ismerős helyzet, én is ilyen vagyok. Bár az én tapasztalatom az, hogy pár emberrel nagyon jól el lehet beszélgetni, talán a közös érdeklődési kör miatt, talán a hasonló stílusuk miatt, nemtom. A legtöbb emberrel viszont képtelen vagyok a tárgyilagos beszélgetésen felül társalogni. Fogalmam nincs igazából miért, de már nem is érdekel. Akivel nem megy a normális párbeszéd, azzal nem erőltetem.
2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Scotty97 ***** válasza:
100%
Hát én úgy vagyok vele, hogy nem szeretek beszélni. Inkább meghallgatom a másikat, és csak ritkán beszélek, csak arról amiről szó van, és nagyon tömören (el sem hiszitek mennyire megerőltető ennyit írni). Tehát nem feltétlenül kell megváltoznod.
2014. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!