Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem szeretne lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem szeretne lenni, de mégse? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy éve együtt vagyunk, én nagyon szeretem őt. Kb 2 hónapja összevesztünk és akkor azt mondta, már nem szerelmes belém, de szeret mint embert. Megkérdeztem,hogy most akkor mit szeretne azt mondta nem tudja. Hagytam a dolgot, majd felhívott később és mondta hogy nagyon szeret, ne aggódjak nem lesz baj, velem szeretne lenni.Az utóbbi időben viszont azt vettem észre rajta,hogy elhidegült, nem törődik velem annyit mint régen, nem mutatja ki szeretetét.. Nekem kell neki szólni,hogy gyere ide, ölelj meg, maradj itt stb. Azt mondja,még szeret engem de nem ezt veszem észre rajta.. mit tegyek?
2012. nov. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

nehéz helyzet..beszéljétek elöször is meg.

vagy egy kis szünetet tartsatok, és akkor talán rájön a barátod hogy veled szeretne e lenni

2012. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús,hogy ezt nem először kérdezed,olvastam egy ugyanilyen sztorit,ugyanezekkel a leírásokkal,egy pár hete azt írtad,hogy szakítani is akart veled,de azt mondta,hogy közös programjaitok,azért lehetnek.

Azóta is ezzel a sráccal vagy?

Istenem!

Te nem veszed észre,hogy csak addig kellesz neki,amíg nem talál jobbat?

Gondolom szexelni,azért szexel veled!

Tehát?

Még most sem esett le?

2012. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szünet nem segít azon,aki ennyire hülye!

egy embert vagy szeretsz vagy sem,nincs középút...ha bizonytalanság van,akkor semmi értelme aze gésznek,mert minden borul... először is beszélj vele és mondd el minden problémádat,hogy mit vettél észre rajta,hogy miben más stb. sose kérdéssel indíts,mert az már vádaskodásféle inkább mondd el,mit látsz és ő majd eldönti,hogy mit mondd,így nem érzi magát sarokba szorítva. Mondd neki,hogy akármi is van,csak leyen őszinte,mert az mindig tisztább és kevesebb bonyodalmat okoz a későbbiekben is. De 2-nél többször ne hagyd magad átvágni. Ha másodszorra is ezt csinálja,hogy mondja h nincs gáz,de mégis más,mint előtte akkor hagyd ott,mert valami bibi van.

2012. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jólvan, köszönöm mindenképpen beszélni fogok vele!
2012. dec. 2. 15:15
 5/5 A kérdező kommentje:
egykébként, kedves 2. nem én tettem fel azt a kérdést, amit te olvastál..
2012. dec. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!