Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőkön (pl. randivonal)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön (pl. randivonal) miért írja oda szinte minden lány a fiúval kapcsolatos elvárt tulajdonságokhoz, hogy végzettsége: egyetem, minimum 175 cm?

Figyelt kérdés
Pedig legtöbbször megnézve ezeknek a lányoknak az adatlapját, az van oda írva, hogy 20-25 évesek és nincs felsőfokú végzettségük, illetve 150-165 közötti magasak. Tehát úgy értem, hogy ha ők nem annyira kimagaslóak sem magasságilag sem pedig tanultság terén, akkor fordítva miért várják el? Nagyon sok ilyet látok nem a legszebb lányoktól is.
2012. nov. 12. 07:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

4ezer ft nem sok, belegondolsz, hogy ha szerencséd van,akkor 3hónap alatt 20 nővel is felveheted a kapcsolatot, sőt találkozhatsz is velük.

Ha már az életbeli szituációkban nem tudsz velük kapcsolatot teremteni.Szóval itt álljon meg a menet.


Amúgy meg ne másokhoz hasonlítsd magad.Különben meg amúgyse akarnál te olyan kiscsajt magadnak,akinek 22 évesen ilyen elvárásai vannak.Vagy mégis?

2012. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ha nem jött volna le: a társkereső egy húspiac.


Kilóra veszik, viszik az embert. Eddig össz vissz 5 emberről tudok akinek ott összejött valami.

Oda csak a naívok, meg az elkeseredettek regisztrálnak.


23/L

2012. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: Meg azok akik nevetni akarnak rajtuk... :D

Amúgy kép nélkül ne várj el senkitől semmit kedves kérdező!

Sosem tudhatod ki szeret bele a mosolyodba (már ha van...).

És hogy miért írnak ilyet ki a csajok? Mert nem csökött, buta emberekkel akarnak összejönni. (?!)

És az a 22 éves felteszem nem feltétlenül a hagyományos értelemben vett párt keresett magának, hanem pár órára keresett párt magának aki cserébe meghívja vacsorázni, vagy ebédelni, esetleg eztán fizeti a továbbtanulását...

2012. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja mindenki, hogy ha az életben nem sikerült becsajoznod, akkor sajnos egy esélyed maradt, hogy felmész egy társkeresőre, ott mindenkinek akad párja. Nem ezt látom, már ott sem.
2012. nov. 12. 08:55
 15/23 anonim ***** válasza:

" 4ezer ft nem sok, belegondolsz, hogy ha szerencséd van,akkor 3hónap alatt 20 nővel is felveheted a kapcsolatot, sőt találkozhatsz is velük.

Ha már az életbeli szituációkban nem tudsz velük kapcsolatot teremteni.Szóval itt álljon meg a menet. "


Na most akkor erről annyit, h 1 év 8 hónap alatt 4 társkeresőből 2-re szinte folyamatosan be voltam fizetve, h mégis tudjak kezdeni valamit, mert még megnézni sem engedik a szemetek, legalább annyi lenne de nem. Szerinted hány randi jött ennyi idő alatt össze? Segítek: 2

Pedig nem mondhatnám, h iszonyat ronda vagyok, van normális bemutatkozásom tényleg csak a nekem tetsző lányoknak írok a lehető legviccesebben, legkedvesebben, legvagányabban, kinek mi illik, bemutatkozójuk szerinti megítélésem szerint, mégsem válaszol szinte senki, akkor is csak bocs de nem téged kereslek szöveggel. Ez az esetek kb 5%-át jelenti.

Na már most, 1 vagy én vagyok béna, 2 vagy pusztán szerencsétlen, 3 csúnya vagyok mégis, vagy mégis mi a francért nem hajlandó senki sem csak 1 randiig esélyt adni az ismerkedésre? Hmm?

Így nem számít a külső, úgy nem számít, fenéket nem!

Na de oda akarok kilyukadni, hogy igenis sok az a 4000 ft úgy h közben semmi segítséget nem jelent, csupán "engedélyt" ad az oldal használatához. Ergo mégiscsak egyfajta lehúzás. Legalábbis én így látom. (megjegyzem nekem 2 oldalra havi 6550 ment el havonta)

De befejeztem, mert semmi értelme fizetgetni ilyen oldalaknak, csak tényleg max 1-2 alkalom/év, illetve olyat kell keresni, ahol havi 5-10 levelet küldhetsz mondjuk ingyen, és közben azért nézelődhetsz is. Mert a nézelődésért is fizettetni szerintem a legnagyobb sz.métség!!!

29 F

2012. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a társkeresőkkel, bár társat soha nem találtam ilyen helyeken, de pár barátot azért szereztem az ellenkező nemből. De nincs kizárva, hogy valakinek szerencséje legyen, csak van azért pár buktató.

(Egyébként meg van sok másik társkereső is, vannak tök ingyenesek, van, ahol csak a prémium szolgáltatásokért kell fizetni.)

Egyébként: miért várják el?

1. Mert az emberek nagy része nem lát tovább a külsőségeknél, vagy egyszerűen, ez náluk az elsődleges szűrő. Ráadásul meglepő, de a tapasztalat pont az, hogy könnyebben találnak tartós kapcsolatot azok, akiknél jobban dominálnak a belső értékek, így ebből adódóan arányaiban a társkeresőkön többen lesznek azok, akiknél nagyobb szerepet töltenek be a külsőségek.

(Egyébként az én tapasztalatom szerint inkább a magasság mellett a "kigyúrt izomagy", meg a "legyen kocsija" a fő kívánalmak, és persze sajnálatos módon az sem hátrány, ha a szórakozás kimerül abban, hogy hétvégenként lerészegedik a barátnőjével valami szórakozóhelyen.)

2. Elvárják, mert ők vannak többségben, így ha már kicsit szexibben/vonzóbban néznek ki, simán diktálhatják a feltételeket. Mert akármilyen feltételeket szabnak meg, mindig találnak valakit, aki azoknak megfelel. Legalábbis a többség. A kissé szerényebbeket, akiknek mondjuk nincs a fél mellük kitéve, meg stb, és akik között azért nagyobb arányban vannak, akiknek más emberi értékek fontosabbak, nem igazán szokás észrevenni.


Nem rosszak az internetes társkeresők, csak kell tudni szelektálni. Rengeteg hölgy adatlapját kell végignézned, mire valaki normálisat találsz, de nem lehetetlen.

2012. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyébként abba nem gondoltál bele, hogy ha a saját képedet raknád ki, még talán egy kicsike esélyed is lenne? Ezzel kb. a maradék esélyedet is kidobtad.

Lehet, hogy messziről sugárzik a képről, hogy nem te vagy rajta. Márpedig egy kamuprofilt nem sokan fognak lájkolni.

Aki meg a normálisabb kategória, az sem fog veled szóba állni, vagy mert neki is feltűnik, hogy kamu, vagy mert "biztos ilyen full helyes pasinak nem kellek".

Szóval ne gondold, hogy azzal, hogy átvered őket, most olyan nagymenő vagy!

2012. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy tárkeresőnél ha jól tudom meg kell adni bizonyos információkat, hogy ki milyen párt képzel el magának. És miért probléma, ha mindenki tanult embert szeretne magának? Álmodozni lehet, ideálja mindenkinek lehet, persze a végén úgysem a tökéletessel fog összejönni senki, mert nincs tökéletes, hanem beleszeretsz valakibe, aki aztán tökéletessé válik. Nem értem, mi a problémád. Szerintem te sem azt írtad, hogy nem baj, ha nincs érettségije, vagy nem baj, ha duci. Te is ugyanazt csinálod, így nincs jogod a másikat kritizálni érte. A társkeresők nagy része manapság egyébként is abból áll, hogy szexkapcsolat/szerető. Így én nem is vagyok fent ilyeneken, inkább személyesen ismerkedem. Tedd ezt te is, lehet, hogy nagyobb sikered lenne, mint egy álképpel. Az ismerkedésben a türelem szón van a hangsúly. Egyszer úgyis lesz valaki, aki szeretni fog, nem kell erőltetni.
2012. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ronda, de ez nem elég, simán átnéznek rajtam, ha nem vagyok Tom Cruise. Remélem az ilyen lányok egyedül maradnak. Csak az a baj, hogy a legtöbb ilyen és úgyis talál magának helyes bájgúnár pasit előbb vagy utóbb. Ellenben egy pasi aki válogat, az ráfázhat és egyedül maradhat.
2012. nov. 12. 10:50
 20/23 anonim ***** válasza:
"De akkor miért mondja mindenki, hogy ha az életben nem sikerült becsajoznod, akkor sajnos egy esélyed maradt, hogy felmész egy társkeresőre, ott mindenkinek akad párja. Nem ezt látom, már ott sem." Száz kérdéshez leírtam, de leírom ide is, hogy pontosan ez a mentalitás a probléma. Akinek az életben nem sikerült becsajoznia, annak oka van. A társkereső (elméletileg) olyan embereknek van kitalálva, akiknek nincs ideje eljárni ismerkedni. Mert dolgoznak, mert ismerősökön keresztül nem tudnak ismerkedni, stb... De most már rászabadultak az ilyen elkeseredett szerencsétlenek is, akik mindenféle baromságokkal próbálják a többi ember kedvét elvenni tőle.
2012. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!