Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőkön (pl. randivonal)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön (pl. randivonal) miért írja oda szinte minden lány a fiúval kapcsolatos elvárt tulajdonságokhoz, hogy végzettsége: egyetem, minimum 175 cm?

Figyelt kérdés
Pedig legtöbbször megnézve ezeknek a lányoknak az adatlapját, az van oda írva, hogy 20-25 évesek és nincs felsőfokú végzettségük, illetve 150-165 közötti magasak. Tehát úgy értem, hogy ha ők nem annyira kimagaslóak sem magasságilag sem pedig tanultság terén, akkor fordítva miért várják el? Nagyon sok ilyet látok nem a legszebb lányoktól is.
2012. nov. 12. 07:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
amúgy ezt nem bírom, ha mindenki azt mondja, majd egyszer csak lesz valaki aki szeretni fog. De kértem szépen már 27 vagyok és ilyen korban a legtöbb pasinak vagy csajnak komoly kapcsolata, több éves kapcsolata, vagy jegyese, netán házastársa van. Aztán ott van egy rakat 30 feletti szűz pasi akik próbálkoztak mindenhol és mindenhogyan, mégis soha senkit sem kaptak meg. Akkor velük mi van? Nekik is lesz valakijük? Szerintem kevés az esélyük.
2012. nov. 12. 13:28
 22/23 anonim ***** válasza:

tetszik vagy sem ez az evolúció! azok a hímek amelyek nem képesek a nőstény figyelmét és érdeklődését felkelteni párosodás céljából azok kipusztulnak utód híján. ezért kell a lányoknak hazudni! azt mondd amit hallani akarnak!

a nők többnyire a hallottak alapján lesznek szerelmesek, a férfiak pedig a látottak alapján.

2012. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez az evolúciós duma szerintem rohadt nagy baromság.

Először is csak meg kell nézni a Gattaca című filmet. Mi abból a tanulság. Az, hogy a kicsikből is lehetnek, és lesznek is nagyok, mert minél mélyebbről indul valaki, annál nagyobb a felhajtóerő. Akár hivatás, akár magánélet címszó alatt.

A másik. Körbe kell nézni a világban, az utcán, a villamoson(, de akár be lehet nézni a márkás autókba is). 100 emberből hány az, aki sportos, művelt, jóképű, intelligens, humoros? Kb. 2-3, esetleg 5, akire valamelyik ráillik. A többi átlagos, vagy inkább átlag alatti. És a ronda, alkesz, műveletlen is szaporodik. A hajléktalan is szaporodik.

Én nagyon bízom abban, hogy nekem is meg van valahol a világban a párom, akivel összeillünk, és meg is találjuk egymást.

Egyébként meg be lehet állítani úgy is a társkeresőt, hogy azokat mutassa, akiknek megfelelsz. Sokkal több önbizalmad lesz nekik írni, mint hogy azt nézegetni, hogy ennek se vagyok jó, meg annak se.

Az elszállt csajokkal meg nem kell foglalkozni. Elérik a 30 éves kort, elkezdenek ráncosodni, és utána már a kutyának se fognak kelleni.

30f, társkereső.

2013. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!