Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá fecséreltem az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fecséreltem az egész vakációmat, és Ő közben összejött egy másik csajjal. Teljesen kiborultam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Látásból ismerek egy srácot. Ez a srác felvett msn-re. Msn-en 2 hónapon keresztül hitegetett. Már teljesen beleéltem magam... írogatott szívecskéket, meg már szerelmemnek is hívott, azt mondta, hogy csak velem msnezik szinte mindig. Már az eleje óta tervben volt, hogy talizunk, de mindig csak tologatta azt a talit - pedig Ő hozta fel, hogy taliznunk kéne. Napi 3-4 órákat is beszélgettünk. Ahelyett, hogy buliztam volna, vagy a bnőimmel strandoltam volna, én vele msneztem egész nyári szünetben. Azt hittem, hogy a héten végre talizunk, és minden összejön, de tévedtem. Pár napja teljesen megváltozott. Elkezdett kisebbeket füllenteni, köszönés nélkül kijelentkezni, és egyre kevesebbet írt. Tudtam, hogy baj van. 2 napja már rám sem írt. Ma pedig kiírt személyen üzenetnek egy szívecskét - és ez a szívecske nem nekem szól, hanem egy másik csajnak. Teljesen letörtem. A legjobban az bánt, hogy rá frecséleltem majdnem az egész szünetemet.:( Mit csináljak? Te mit csinálnál a helyemben?

16/L


2009. aug. 13. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet...:(

Én 14éves csaj vagyok a srác is 14, még május közepén vettem fel msn-re egy srácot, nem tetszett, sőt nekem valahogy nagyon nem jött be külsőre.(Azért vettem fel, mert barátnőm beszélt vele msn-en, és elromlott a gépe, aztán mondta hogy vegyem már fel a srácot és mondjam meg neki hogy nem tiltotta le, csak nincs gépe, hát én felvettem, közöltem a sráccal amit üzentek neki, meg megmondtam neki, hogy nem azért vettem fel mert tetszik vagy akármi. Kb 3hete ismertük egymást a sráccal, és mondta hogy lemegy rejtettbe, mert sokan írnak neki, meg hogy csak velem akar beszélni, mert velem jó beszélni...meg hogy én nem zaklatom hogy talizzunk.

Aztán mondta hogy velem milyen jól el lehet beszélgetni, a barátnőmmel meg a szia mizu semmi-n kívül nem lehet mást...

Aztán egyszer csak kitalálta hogy bekellene menni strandolni, hogy ő hozza a haverjait, én meg viszem a bnőimet, hát terveztük a strandot meg minden, a strand előtti este elmentek egy buliba, enyhén leitta magát a srác, másnap reggel msnen mondta egyik haverja hogy lehet nem fog jönni a srác mert hogy mi volt előző este...Hát nem is jött..

Aztán azóta volt még egy strand, úgy nézett ki, hogy a srác is el tud jönni, de előző nap volt egy csajjal strandon, és állítólag elhagyta a papucsát és ezért nem engedték be velünk...Hát nem tudom, hogy ez nem-e csak kifogás.

De volt egy táborba még múlthónapba, 5napra, az első napon már engem hívott, nem azt a csajt akivel strandra ment...

Most hétfőn taliztunk, úgy volt, hogy jó sokan leszünk, hozza a haverjait, én meg viszem az egyik bnőmet (az ő egyik legjobb haverja összejött a bnőmmel még az első strandon) Hát valahogy mindenkinek úgy adódott, hogy nem engedték be, de a srác meg egymaga bejött hogy talizzon velem és a bnőmmel, jó mondjuk volt más dolga is a tali után, aztán lehet hogy csak azért jött be mert úgyis arra volt dolga...

És igen most én is így belegondolok, hogy az egész nyaramat elfecséreltem, és nini itt az iskola mindjárt, nem pihentem semmit sem, vele msneztem ilyen napi min. 4-5órákat...

De nem baj, egy jó baráti társaságba keveredtem.:)

Am 14 éves lány vagyok és a többiek is annyik( srác, bnőm, srác haverjai)

2009. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

egy tanács a 18 év alatti msn+facebbok gyerekeknek

élőben ismerkedjetek

2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyet értek utolsóval. Már én is rájöttem.:) És bár 2-3 éve még nehezemre esett élőben beszélgetni másokkal, ma már sokkal jobban megy, mint neten csetelni. És sokkal nagyobb barátságok, szerelmek alakulnak ki így! Azt nem mondom, hogy teljesen szokjatok le a netezésről, mert vannak előnyei is. De amikor csak lehet választani, mindig a személyes találkozást válasszátok a hálózat világa helyett!

19/L

2012. júl. 28. 00:06
 14/16 A kérdező kommentje:

Amúgy erre visszatérve:

azóta sokkal jobban alakultak a dolgok. Bár ezekután még összejöttem ezzel a sráccal, 2szer is, de hamar kidobott mindkétszer. (másodszorra valentin napkor, mert aznap csalt meg). Így visszanézve, nagyon megbolondított ez a srác, különben nem lettem volna ekkora hülye... a mai napig találkozok vele néha (összefutunk buszon), de már lenézem, és undorodom tőle, nem tudom hogy lehettem oda érte valaha is! És azóta én megtaláltam "életem párját" (azaz ő talált rám), és már 2 éve vagyunk együtt. Ő tisztel engem,sosem tudna megbántani, és nagyon szeretjük egymást még mindig.:) Ezermilliószor helyesebb Ő, mint az a régi idióta, aki az első barátom volt (aki a kérdésben is szerepel). És nem hogy csak helyesebb, de a belsőt tekintve is sokkal de sokkal jobb! Én azt mondom, át kellett élnem azt az idiótát is, mert így tudom igazán értékelni, ha valaki szeret, és meg sem fordul a fejemben, hogy én megbántsam őt, hisz tudom, milyen érzés...

2012. júl. 28. 00:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Azóta már össze is házasodtatok
2014. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Imádom a technológiai fejlődést; mikor végzős voltam fősulin, akkoriban jelent meg az MSN (teljesen kezdetleges verziója), örültem neki.

De kb. 20 éve az ismerősökkel való kapcsolattartásra használtuk. Ismerkedni szerintem nem az igazi, mert mindenki más színben állítja be magát ill. többé-kevésbé ferdít, és több vasat tart a tűzbe. Nem tudsz tenni semmit, tedd el tapasztalatnak.

2017. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!