Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a tanárom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,gimibe járok. A fizika tanárom (kb. 40-es férfi) állandóan piszkálgat,de nem úgy,hogy szekál,hanem olyanokat mond,ha mondjuk elkáromkodom magam,hogy "Jajj,egy ilyen kis cicuska ne beszéljen csúnyán!",meg hogy "Vigyázz a szádra,egy ilyen kis csinos lánynak nem áll jól a csúnya beszéd!" Meg ha kérdezek tőle valamit,mindig elkezdi csipkedni az arcomat,mint a nagymamák,stb. Lehet,hogy kedves akar lenni,de ez engem rettentően zavar,és a barátomat is eléggé idegesíti.(Egy suliba járunk)

Miért csinálja ezt,és hogyan állíthatnám le? Előre is köszi.

16/L


2012. nov. 12. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy tanulsz rendesen és nem beszélsz csúnyán.
2012. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akar kúrni téged. Egyébként pedig szólj vissza neki nyugodtan, hogy te nem vagy cicuska és amikor hozzád akar érni akkor húzódj el, szerintem érteni fog belőle.
2012. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második : szerinted nem ezt csináltam eddig is? De nem áll le.....

Első : 4.7 a tanulmányi átlagom,és jó,ha kéthavonta 1x elkáromkodom magam....

2012. nov. 12. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

1. vok Sztem akkor is túl reagálod.

És mást is csipked?

2012. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak engem
2012. nov. 12. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túlreagálod. Már nem 6 éves vagy, hanem 16, ebben a korban ez már lekezelő, akkor is, ha nincsenek erotikus gondolatai az irányodba (gondolom ez felötlött benned, ha már ebbe a témakörbe írtál).

Udvariasan, de határozottan kérd, hogy ne hívjon cicuskának és ha közelít a keze, akkor húzódj el.

2012. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Volt/van nekem is hasonló élményem férfi tanárokkal kapcsolatban, de én nem csináltam belőle ekkora ügyet. Mindigis szemtelenebb voltam kicsit, szval az ilyesmi helyzeteket is így reagáltam le. Nem kell bántó dolgot mondani a tanárnak, elég ha csak flegmán viselkedsz, ha beszól, félvárról odamondasz egy "hogyne tanár úr"-at, kicsit pofákat vágsz, ilyesmik.. De csak akkor, ha számodra kellemetlenül viselkedik. Hidd el, egy idő után ő fogja szarul érezni magát az ilyen szituktól, úgyh lassacskán le fog róla szokni.

18/L

2012. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!