Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít, hogy szinte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.S.94 kérdése:

Idegesít, hogy szinte már rajong értem. Mindig, mindenhol ott van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már 7 hónapja intenzíven érdeklődik irántam, szinte rajong értem. Egy nap többször felhív mindig elhív valahova, az elején megmondtam neki h ismerkedhetünk mert kedvelem, de engem valaki más már megfogott. Ezt látszólag elfogadta, tök normális volt, sokat nevettünk és jól éreztem magam vele, de aztán rá 2 hónapra már követelőzőbb lett, többet akart találkozni, féltékeny volt... Értettem miért és felfogtam, hogy ez nem mehet tovább így, hogy ezzel csak ártok neki, így nem lehetünk barátok! De ő addigra már megváltozott, most követ, megjelenik ott ahol én vagyok, tudja, hogy melyik kocsmába szoktunk beülni a barátnőimmel, esténként hívogat, írogat üzeneteket, haza akar kísérni állandóan, a bnőm pasijának is írogat h vigyázzon rám ha megyünk fel bulizni... Pl. múlt héten este felhívott és lekiabálta a fejem amiért egyedül sétáltam haza (azt sem tudtom kitől tudta ezt meg). Én megkedveltem őt, rossz h így kell vége lennie, de VÉge kell h legyen ennek!
2012. nov. 12. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

jól mondod.

se nem testőröd, se nem pasid hogy számonkérje a dolgait.

ezt vele is közöld, és azt is hogy a barátság nem arról szól hogy eljátssza a 2. fatert.

ha nem változik tiltsd le, ne vedd fel a telefont

2012. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, meg kell próbálnom egyenesebb lenni! Köszönöm a választ!
2012. nov. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!