Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha ilyet írna nektek egy lány?

Figyelt kérdés
A vágy irántad nagyobb mint eddig bárki iránt és tudom,hogy ez a vágy nem fog beteljesülni és csak akkor tudom elengedni ezt a vágyat irántad ,ha találok valakit akire minimum annyira vágyom mint rád ...nincs könnyű dolgom és azt hiszem jobb egyedül mintsem hogy olyannal legyek aki iránt nem érzek úgy mint irántad... Nem vagyok beléd szerelmes, nem...szerintem a szerelem nem ilyen könnyű dolog...ez maga a megszemélyesedett vágy ami bennem él ami magja egy kibontakozható szerelemnek,de ez a mag csak mag marad és belülről kínoz :||
2012. nov. 12. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elmennék egy virágos boltba, vennék egy nagy csokrot és elmennék a csajhoz mert miattam szenved vmiért.
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok benne a "vágy" szó
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert az a lényege ...100km távolságból is ezt csinálnád?
2012. nov. 12. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Első gondolat elolvasás után: jól esne egy sör.


Második: dugd meg, majd bántsd meg és akkor el fog múlni ez a "megtestesült vágy"

2012. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mit akar ezzel a lány mondani?
2012. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az alap szituáció,hogy a pasinak is bejön a lány és a lánynak is a pasi ,de eddig csak 1x találkoztak élőben mivel utána a pasinak el kellett utaznia és a lány még tapasztalatlan fiatal és nem volt még úgy barátja és a fiú nem akarja belevinni egy távkapcsolatba,mert attól félnek ,hogy a végére ebből a kapcsolatból csak sex maradna fent
2012. nov. 12. 19:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen mennék 100 kiloméret is. Autoval hamar megjárhato és ér ennyit.
2012. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és több mint fél éve ismerik egymást és azóta is fent van ez az állapot...
2012. nov. 12. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
De ez nagyon nemjoo mert akkor ez az állapot csak álltatás egymás iránt. Nemhogy akkor keresne mind a két fél magának a közelben párt. Am a kapcsolatok többségében a szex a központ.
2012. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudja a csaj is hogy nem jó és próbálja túltenni magát,de eddig még nem akadt olyasvalakire akihez közel érezné magát és ő is szeretne valamit a sráctól...
2012. nov. 12. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!