Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Örökre", "ő az igazi" biztos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örökre", "ő az igazi" biztos?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolatban, már az elején kimondják, hogy ez örökre szól, és csak a halál választja el őket, mennyire biztos?

Nem tudom mennyire fontos ez, de mondjuk a fiú 19, a lány pedig idősebb nála 2 és fél évvel... Lehet jövőjük? Mennyire lehet hinni abban, hogy ez tényleg életük végéig szól? Annyi ilyet láttam, hallottam már, de 1-2 év után, vagy már pár hónap után szakítottak is... A legtöbb eset ilyen.. Mitől függ, hogy tényleg örökre szól-e? Honnan tudni, hogy "ő az igazi"?


2012. nov. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az Egy csodálatos elmében mondják, semmi sem biztos, csak ebben vagyok biztos...
2012. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha semmi nem biztos és az emberek könnyen dobálóznak a szavakkal, pláne az első nagy fellángolás közepette. Viszont egy komolyan átgondolt, kimondott és elhatározott ígéretnek, döntésnek már lehet jelentősége és jelentése, hogy igenis egymás mellett döntöttünk, nem csak mint két szerelmes, hanem mint társak az életben és megpróbáljuk jól élni együtt az életünket, ha mégsem sikerül, megpróbáljuk kijavítani a hibákat. Nem biztos még így sem, de azért nagyobb a valószínűsége.
2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát az elején ezt semmiképpen sem tudod, és szerintem pár évig nem is lehet 100%ig biztos, csak sejtheted, remélheted, hogy ő az, vagy úgy érezheted

én pl abból érzem úgy, hogy mindent meg tudunk beszélni, sosem hazudott még nekem, én sem neki, nem érzem azt egy együtt töltött hét után sem, hogy megunnám, imádom a hibáit is, ő akkor is szépnek tart, amikor én a legpocsékabbnak érzem magam, a problémákon nem kiakadunk, hanem együtt oldjuk meg, egy kezemen meg tudom számolni, hogy 3 év alatt hányszor veszekedtünk (még kisebb viták is alig voltak), feltétel nélkül bízom benne, ő is bennem, úgy hülyéskedünk egymással, mint a legjobb haverok, és úgy is érzem, hogy ő a legjobb barátom, akivel mindent meg tudok beszélni, ennek ellenére mégsem nyálaskodunk, amit ma sokan csinálnak.. nem jelentettük ki sosem, hogy ez örökre szól, hogy örökké együtt leszünk, nem érezzük szükségét, hogy minden nap elmondjuk egymásnak, hogy mennyire szerelmesek vagyunk egymásba, mert szerintem nem attól lesz jó a kapcsolat, hogy minél többet mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, hanem attól, hogy a viselkedéséből, a pillantásából is tudom:)

2012. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy hozza a sors... Kiszámíthatatlan.

A legelső barátommal 14 évesen jöttem össze. Mondtam neki olyat, hogy örökké, meg mittomén sablonszövegek. Meg úgy éreztem, komolyan is gondoltam.

Aztán jött a szakítás, jött más, aztán újra jött Ő. És ez így ment. És még mindig együtt vagyunk (mostmár 4 éve szakításmentesen), nem terveztük, de mégis így alakult. Lehet benne valami.

24N

2012. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaja ezt előre nem lehet tudni kit szeretsz meg úgy, hogy az életed végéig tart.

lehet hogy azt akibe először lettél szerelmes, lehet hogy egy sokadikat, lehet hogy mindig együtt lesztek és az is lehet hogy csak pár nap adatik meg.

2012. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!