Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igazi barátság régebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi barátság régebbi ex pasival?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan expasi, aki nem szimplán régi hanem már kifejezetten régebbi? Az szép.

A válasz nem.

2012. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha egyikőtöknek nincs/sincs valakije, akkor nem. A szexuális feszültség megmarad kettőtök közt, a kérdés, hogy el tudjátok-e nyomni.


Jó barátok lehettek, de nem igaz barátok! Remélem érzed a különbséget!

2012. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jóbarát az exel, mert folyton elmondja, hogy bánja hogy olyan volt velem amilyen... Ezzel én nem tudok mit kezdeni, mert nekem már van más, amúgy is pár éve volt már a szakítás. De múltkor meg azt mondta nekem, hogy ne beszéljek neki más pasikról. De ő szakítás után összejött egy csajjal rá 2 hétre aztán megcsalta a csaj és nekem sírta el hogy jajj elhagyták őt... De én meg ne pisszenjek a barátomról neki, mert még megsérül a lelke. Hogy van ez most akkor?
2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ex-em nőcije szerint,mi "csak" barátok vagyunk az ex-emmel,"csak" segít a fiunkra vigyázni ha én dolgozom,"csak" a gyerek a téma köztünk,"csak" segít bevásárolni ha nem érek rá...stb...az igazság:Viszonyunk van hónapok óta,egyszerűen nem tudunk-és nem is akarunk-parancsolni magunknak,sőt,minden ügyes-bajos dolgot velem beszél meg,hozzám jön kikapcsolódni ha elege van a rokonság gyerekeinek zsivalyából.Ez több mint "csak" barátság.És szerintem aki nagyon jó viszonyban marad az exével-ott a szexuális kapcsolat is megmarad....saját tapasztalat..
2012. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!