Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törhetném le a szarvát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetném le a szarvát? Elég idegesítő! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Már lassan egy éve boldog párkapcsolatban élek. De van egy srác, akit már lassan 5 éve ismerek, és nem fogadja el (azóta sem) a nemleges válaszomat. Ellenben nagy csajozógép hírében áll, és egyfolytában azzal kapcsolatos dolgokat oszt meg/ír ki egy bizonyos közösségi oldalon, ami szerinte ezt alátámasztja. Hogy tapadnak rá a csajok. És a többi. Majdnem minden nap meglep valamivel engem is az üzenőfalamon,amiket nem győzök törölgetni,mert érdekes tartalommal bírnak, de ha nem is lenne tele olyasmivel, sem hagynám kint. És nagyon idegesítő, amikor belépek, és vele van tele a minden,a totális ökörségeivel. Most joggal kérdezhetnétek, hogy miért nem törlöm...Akartam, de a barátom nem hagyja, ő totál élvezi(ez lehet valami betegség, majd utána járok:D). De már rájöttem én is, jobb szeretném inkább letörni a szarvát.Hogy keljen már fel. Korán sem olyan kúlmájertopcsávó, mint amilyennek hiszi magát, és mégis akkora egója van, hogy már tényleg, nálam kiverte a biztosítékot. Valakinek valami ötlete esetleg? Kreatívok? Bármi:) Köszi előre is!

#h.lyegyerek
2012. nov. 13. 18:59
 1/4 betlindis ***** válasza:
az a baj, hogy ha egy pasinak nagy az arca, a jóisten se tudná letörni szerintem, nem tudom, ez honnan jön nekik, de hogy teljesítményből nem, az biztos. a legutolsó mocskos vén alkesz hajléktalan is akkora pofával tud beszólogatni nőknek, hogy az valami elképesztő. szerintem ha ilyenekkel próbálkozol, csak belemész a játékába, és téged fog jobban idegesíteni. ha a barátod nem hagyja, hogy tiltsd, akkor magyarázd el a barátodnak, hogy neked ez a helyzet nagyon szar, és ha szeret téged, nem akarhatja, hogy neked szar legyen,ennyi.
2012. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ilyen dolgokat élvez, akkor szerintem könnyü dolgod van. Csináljatok hármas programot. Kirándulás, mozi, séta, stb. A lényeg az, hogy szinte az orra elött szerelmeskedjetek. A végén meg küldjétek el, mert sürgös szexelnivalotok akadt.
2012. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De komolyan nem tudom, hogy a barátom ezen mit élvez...

Majd ha egyszer nem figyel ha facezek,(mert azt mindig szokta...) akkor gyorsan kitörlöm...Volt-Nincs :P

2012. nov. 13. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha engem is mulattatnak a szánalmas emberek, szóval valahol megértem a barátodat =D

A hármas randi vicces ötlet, de vannak olyan degeneráltak, akik ezt simán jelnek vennék, hogy téged ki kell szabadítani a párod karjaiból, mert ki akarsz törni, de nem tudsz! Ő lehetne a megmentőd!!!

A legegyszerűbb amúgy ignorálni, ha téged nem mulattat, pároddal meg egyszerűen közöld, hogy lehet, neki vicces, de téged zavar, és a te ismerősöd, te döntesz, inkább keressetek olyat, akin mindketten nevettek. (Csúnya dolog, de tagadhatatlan, hogy szinte mindenkiben megvan ez a kis gonoszság.)

2012. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!