Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a barátnőm túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakkacsa0 kérdése:

Úgy érzem a barátnőm túl kőzeli kapcsolatban van a testvérével. Ezek csak nekem furák vagy tényleg lehet valami?

Figyelt kérdés
Mindig róla mesél nekem ez nem is lenne baj.. de együtt aludnak és fürödnek is ... puszilgatás ölelgetés ez szokásos testvéreknél de nem minden nap ...ez kisebb korban még elmegy szerintem de 15L és 13F nekem ez furcsa

2012. nov. 14. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha együtt alszanak + fürdenek, az már elég beteg ilyen korban. Lehet szopogatja is öcsi kukiját a barátnőd.
2012. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:

"csakkacsa0 kérdése:"


fake! :)

2012. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú ezek szerint még az is normális lenne h leszopná -.-" köszönöm a normális válaszokat..>.<
2012. nov. 14. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu a kérdés... amúgy ez tényleg beteges...
2012. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszán röhögtem mint állat :D "szopogatja"
2012. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Apa ég! című filmet. :-D Aztán nehogy te is úgy járj!
2012. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!