Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan személlyel, aki turkálóból öltözködik?

Figyelt kérdés

A valódi kérdésem az, hogy mit csináljak a rajtam megnyúlt, általam már nem használt, használt ruhadarabjaimmal? Ha odaajándékozom néhány hajléktalannak szerintetek örülnének neki? Nem akarom kidobni őket, pénz se kell értük, de azért jó célra szeretném fordítani.


Válaszolhattok amúgy a fő kérdésre is, most már érdekel, de csak azért írtam ki, hogy így hátha többen válaszolnak az alkérdésre.


21 F


2012. nov. 14. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Járnék. Nekem is van turiból cuccom, tök jó darabok.


2. Elviheted ilyen gyűjtőpontokra, pl Budapesten az Auchan mellett van egy ruhagyűjtő konténer rászorulóknak. Én annó oda vittem azt, ami nekünk nem kell.

2012. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Alaque ***** válasza:
55%
Te hülye vagy, barátom. Én olyan személlyel nem járnék inkább, aki ilyen kérdést tesz fel. :D
2012. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

igen örülnének neki,de vannak ruha gyűjtő konténerek egyes bevásárló központokban,nah meg ott van a vöröskereszt és a többi.



amúgy miért ne? nincs a ruhára írva, hogy turkálóból van,nah meg míg nem koszos vagy büdös?!


:)

2012. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
97%
Én kb csak olyannal járnék. Viccen kívül. Olcsóbb, jobb, igényesebb, egyedibb darabokat lehet kifogni, mint a plázákban.
2012. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A ruhatáram 90%-a turkálóból van ... nem panaszkodom a kapcsolataim száma és minősége miatt :-P Egy nő sem kérdeztem még meg, hogy az aktuális ruhadarabot hol vettem :-P
2012. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy én nem járnék, csak érdekel mások véleménye. Köszi az eddigi válaszokat.
2012. nov. 14. 15:58
 7/15 anonim válasza:
kb. mindegyik h&m,atmosphere,orsay,tally weijl ruhám a turiból van.
2012. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És mennyivel jöttök ki olcsóbban?
2012. nov. 14. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Általában 1500 Ft/kg, ami azt jelenti hogy 1500-ért vehetsz 2-3 kabátot, amit 15.000 Ft-ban jönne ki.
2012. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*ami
2012. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!