Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy azt osztálytársammal most szakítottunk nemrég 8 hónap után, és elég nehéz hogy mindennap látom, és mindig egy másik lánnyal van és nagyon jól elvannak. Engem már levegőnek néz, pedig nekem az osztályból szinte csak ő volt meg a barátai de mostmár ugye velük se tudom tartani a kapcsolatot. Ráadásul beültették mögém a lánnyal és egész órán öket hallgathatom, és nagyon rosszul érzem magam ez miatt.. Hogyan lépjek túl rajta?
2012. nov. 14. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

8 hónap és csak most érte el azt a szintet hogy vadidegeneket már meg mersz róla kérdezni?

Egyébként miért ne lehetnél barát a többiekkel, nincsenek összenőve az exeddel.

2012. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam. 8 hónapig jártunk és nmerég szakítottunk. mert én nem szeretnék igy odamenni meg kb ők már leszarnak
2012. nov. 14. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg szimplán barátkozz új emberekkel.
2012. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen próbálkozok de kb mindenki kibeszél mindenkit és ezért nem vagyok értük oda.. és kicsit féltékeny is vagyok hogy ök jól érzik magukat én meg már nem lhetek ott
2012. nov. 14. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor érd el, h féltékeny legyen rád

gyerekes dolog, de majdnem mindig beválik

és ne lássa rajtad, h rosszul esik neked, ha mással van, mert annál jobban élvezi...

2012. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de hogyan?:/
2012. nov. 16. 05:58
 7/7 anonim ***** válasza:

barátkozz fiúkkal, enyhe flört...keress jó pasikat az interneten, aztán küldd le a képeket egy olyan oszttársnődnek, aki nagyon lelkendezős és holnap tuti meg fogja említeni az osztályban, hogy "aztaaa milyen jó teste vaaan" meg ilyenek...

:))

2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!