Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy 14 éves vagyok,most állok a pályaválasztás előtt.Már voltam a kiszemelt suli nyíltnapján,és hát eléggé elkenődtem utána..A legtöbb fiú jól néz ki,és kb az összes lány magas,szép,telesminkelt stb.Nagyon félek,hogy ha oda megyek(vagy bárhová) akkor én leszek az,akinek szinte egyedüliként nem lesz barátja,én leszek a pici csúnya lány,stb. Egyébként nem vagyok csúnya,csak azért máshogy szép egy épphogy szempillát festő és egy televakolt fejű lány-ergo az oda járó lányok.Félek,hogy nem tudok majd beilleszkedni,és barátom sem lesz.És hogy az osztályom is rossz lesz.Mármint nekem.Hogyan felejtsem el ezeket a dolgokat?Utálom,hogy ennyi minden kavarog a fejemben és hogy kétségeim vannak.
2012. nov. 14. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csupán stresszelsz az új környezet miatt, ez természetes. Olyan iskola a világon nincs, ahol minden tanulónak van párja, ez butaság. Divat-cicát/srácot minden iskolában fogsz találni, ez szinte kivédhetetlen, DE az nem jelenti azt, hogy nem fogsz barátokra szert tenni. Meglátod nem lesz semmi baj, nyugalom :)
2012. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egezseges.

Hidd el minden suliban talälsz magadnak barätokat, es mivel läny vagy mindig lesz fiu akinek tetszeni fogsz erted?

Amugy meg ne ez legyen a szempont, hogy oda csak csinosak järnak...tanulni mesz ha jol tudom nem divatbemutatora :D


Ez csak az uj környezettöl valo felelem, megfogsz nyugodni es minden szuper lesz.

2012. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

felesleges ilyeneken kattognod, még nagyon fiatal vagy.(én is küszködtem hasonló problémával, hogy soha nem lesz barátom, aztán most meg nem bírom levakarni a fiúkat)


amikor én elkezdtem a középsulit, akkor kb egyáltalán nem sminkeltem, csak amikor épp kedvem volt hozzá. végül 10. óta szoktam rá a napi szintű sminkre, de néha már unom és sokallom, annak ellenére, hogy imádok sminkelni, és leginkább azért is kell, mert nagyon sápadt vagyok és a sminktől emberibb lesz az arcom.(televakolt arcú lány mindenhol van)


több év mire tényleg kialakul a saját stílusod és tényleg nőcis leszel. aki szeret, az dekoráció nélkül is szeret.

2012. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez természetes, hogy izgulsz emiatt, de biztos nem te leszel az egyedüli aki félénkebb lesz, egy új osztályod lesz, az új osztályból mindenki próbál barátkozni mindenkivel, neked csak annyi a dolgod, hogy mosolyogj rájuk mert akkor biztos szívesebben megismerkednének veled.:)

Hidd el ez így van, most vagyok 9.es senkit nem ismertem az osztályból.Ja és még valami, a magasságod az nem számít több az alacsonyabb lány mint a magas. Én magas vagyok (170cm) és hátránynak érzem, úgyhogy te szerencsés vagy.

Sok sikert kívánok!:) 16/L

2012. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi, mire elkezded az iskolát, addigra Hoffmann Rózsa betiltja a sminket és iskolaköpenyben fogtok járni! ;)
2012. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szintúgy,csak fiú vok.
2012. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!