Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kérlek magyarázzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kérlek magyarázzátok meg nekem, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés

Nos, ma a baratnommel filmeztunk...igaz egy fiurol meg egy lanyrol szolt, de nemvolt amolyan "sírós" film.

Egyik percben a barátnom szorosan átolel és konnyezni kezd...én kérdem: "Mi a baj szivem?" erre O :"Semmi...nagyon szeretlek és nemakarlak elvesziteni" ... ilyen meg nemvolt, tehat nemnagyon tudtam, hogy reagaljak rá... igyhat szorosan oleltem ot, mig megnyugodott)


19/F


Ez tenyleg ezert van? Másoknál is elofordul?


2012. szept. 2. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg azért van. :) Nagyon szeret a barátnőd. Szerencsés vagy ám! Remélem te is szereted!! Megérdemli, hogy szeressék.
2012. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam már így, hogy néztünk egy romantikus filmet ahol a pasassal történt valami, a csaj oda volt...és belegondoltam hogy mi lenne ha elveszíteném a párom és ugyan ezt csináltam én is mint a Te bnőd, csak nem sírtam :)


meg esik az ilyen :) örülj neki :)


N22

2012. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet, nem ismerjük a barátnődet. Lehet, hogy a filmben látott valamit, amiről eszébe jutott ez, az is lehet, hogy közben másfelé kalandozott, sőt az is lehet, hogy valami miatt lelki ismeretfurdalása van... Vagy csak szimplán ennyire érzékeny. Miért nem tőle kérdezted meg?


20/L

2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy megjött neki.
2012. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
meg fog jönni neki. én a 300-on is sirtam, mert meg kellett h jöjjön. :)
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
a csajod h ülye, nem tudom én filmeken nem tudok sírni
2012. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már miért lenne hülye???? nem értem h miért kell lehülyézni mást, akit nem is ismersz......
2012. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én is mondtam ilyet a barátomnak, és nem azért, mert meg kellett, hogy jöjjön, hanem eszembe jutott. Szerintem csak felmerült benne a gondolat, hogy milyen lenne téged elveszíteni.

velem is volt már ilyen, és ugyanez volt a szituáció.

Nagyon szeret a barátnőd, ennyi. (:

17/L

2012. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeret:)
2012. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!