Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső: túl magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső: túl magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mivel személyes ismerkedésre kevés lehetőségem van, regisztráltam online társkeresőre. Azt gondoltam, hogy a kínos körök elkerülésére pontosan tisztázom, hogy én milyen vagyok és kit keresek. Nem hiszem, hogy túl nagy igényeket határoztam meg, akik eddig írtak, teljesen egyetértettek az elképzeléseimmel.

Ennek ellenére azt tapasztalom, hogy amit elvben elfogadnak, annak egyáltalán nem tudnak megfelelni. Nem értem, hogy ennyire nem látják önmagukat reálisan, vagy mindenkinél bepróbálkoznak, hátha?! Nem külső tulajdonságokra gondolok, hanem személyiségbeli jegyekre. Pl. ha én kimondottan kommunikatív embert keresek – mert tudom, hogy velük érzem jól magam – akkor miért ír olyan, akinek szinte minden levele arról szól, hogy „most nem jut eszembe semmi, írj valamit te”. Vagy ha csak határozott férfi mellett tudom elképzelni magam, akkor miért ír olyan, aki saját bevallása szerint is tőlem várja a következő lépést. Egyszerűen nem értem, hogy miért jó ez?


2012. nov. 15. 14:05
1 2 3 4
 31/40 menta34 ***** válasza:

"Én mindent szépen megválaszolok, teszek fel kérdéseket, amikre nem kapok választ. :("


Ne hagyd magad. Aki 2 kérdésből kettőre elfelejt válaszolni az vagy nem akar vagy sík hülye - velem adott esetben egyik se élné meg a második levélváltást :)


Amúgy javaslom, hogy ne levelez, inkább keresd az élő csetelés lehetőségét (msn, skype, gtalk, chat.hu, facebook, eropolis, gyalogló, stb.stb.). Ez az írok valamit, aztán várok egy nap múlva jön válasz de nem is a kérdésre - ugyanmár. én nem bírnám idegekkel:) Belépek, keresek online emert, ha szimpatikus leszólítom és max. 10 perc alatt kiderül minden, akkor nincs mellébeszélés, mert kérés-válasz oda vissza, ha nincs válasz nincs több kérdés és repül, stb. stb.

Ami még ehhez jön hozzá, hogy sokan nem szeretik az "írj magadról" jellegű futtatást. Ennek nem az az oka, hogy nem tudok magamról írni, hanem, hogy tökre semmi értelme, és baromság belekezdeni, sokkal jobb az élő csevegés. Gondolj bele, belefutsz egy makimajomba aki tökéletesen versel neked, mert 2 levél között van fél napja mire megfogalmaz 5 mondatot. Akkor te ebbe beleesel?:) Én inkább élőben kérdezek (sőt, konkrétan tesztelek, feszítem a határokat és figyelem az értelmet, humort, közös gondolkodást, stb.).


Szóval. Ha tanács kell, felejtsd el a haszonszerző oldalakon levelezést és csevegj élőben, nem ígérem, hogy nagyobb a választék vagy biztos találsz, de pl. egy chat.hu -n átbeszélgetett fél éjszaka alatt többet tanulsz és értesz meg a partnerkereső férfiakról, mint levelezgetve valaha.


sok sikert:)

2012. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Menta: na látod, ez már mindjárt más hozzáállás. :) Teljesen igazad van, én is inkább így szeretek ismerkedni, szeretem az interaktív formákat, a határok "feszegetését".

Ezek szerint csak rossz helyen keresgéltem. :)

Abban tudnál segíteni, hogy a chat.hu-n ez hogyan működik? Még sosem próbáltam...

2012. nov. 15. 17:28
 33/40 menta34 ***** válasza:

a "szokásos" :)

Regisztrálsz valami nevet, kitöltöd az adatlapodat, aztán belépsz a csevegőbe. ("Belépek a chat-re" nagy zöld gomb)


Ami érdekesebb, hogy mit hogy kell utána. Ha még sosem cseteltél ilyen helyen akkor sok türelem, kitartás, megértés fog kelleni az tuti:) A csetlés lényege: vannak szobák, ahol közösen lehet irogatni és vannak privát beszélgetések, ahol csak ketten vagytok. (privát indítás: kettőt kattintasz valakire jobb oldalt).

2012. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Chatelésről nekem rossz tapasztalataim vannak. Általában úgy zajlik hogy


"

-szia

-hi

-ismi?

-ok

-kor

- XX

-tied

-XX

-hol lax?

-XXX kerület

-te?

-Istenhátamögött

(eddig 1 mp-nként volt a válaszolás, innentől 10-15 perc lesz)

-Milyen napod volt?


XXX kilépett a társalgásból!


"



Persze embere válogatja.

2012. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 menta34 ***** válasza:

ssx rutintalan vagy:)

- aki budapesti, annak ez 90%-ban be is van állítva

- aki nem budapesti, annak 90% nincs beállítva semmi

- ilyenkor megkérded:))

2012. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Igen, de elég annyi hogy Pest megye, és a 6000 km2 es területen sok város van.. Az 1ik a szomszédban, a másik 200 km re tőlem.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Én még csak 1 napja nyomom, de a "milyen napod volt" és a "hogy vagy" kérdésektől feláll a szőr a hátamon, mert kb. 100-an kérdezték meg.
2012. nov. 16. 21:29
 38/40 anonim ***** válasza:
De a legrosszabb akkoris a mizu :D Olyantól, aki akkor lát életében először.
2012. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező 30-40 között lehet.

Hát igen, a hozzád korban illő pasik java vagy házas, vagy meleg, vagy elvált és a sebeit nyalogatja. Csúnya dolog ilyet mondani, de a 30-as évei végére már csak az a pasi van parlagon, akivel valami gáz van. Én is ebbe a korosztályba tartozom (nő vagyok) és azt látom, hogy rengeteg a szingli barátnőm akik átlagosak, "normálisak" és szinte nem ismerek szingli pasikat, csak a selejtből.

Az lenne az ideális, ha olyan magasra tennéd a lécet, amit magad is meg tudsz ugrani, de sajnos sokkal több a hozzád hasonló nő, mint az a pasi akire a hozzád hasonló vágyik.

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Tehát vagytok ti normális rendes szingli csajok, és a hasonló korú férfiakból csak a selejt van egyedül?

Így gondolod?

2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!