Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a sok taktikázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a sok taktikázás a nők részéről?

Figyelt kérdés

Ez a "most elérhetetlennek mutatom magam", "most kicsit kacérkodom vele", "most nem keresem", "most közvetlen vagyok vele", "most előadom, hogy nem érdekel" és hasonlókra gondolok.


Jó párszor volt, hogy így csinált a csaj, én meg "hát jó, akkor hagyjuk, következő", másik csaj nem csinálta ezt, összejöttem vele, aztán vagy az előző lány, vagy a barátnője elmondta, hogy mennyire durván belém volt esve.


Ekkor rákérdeztem, illetve ha a barátnőjétől tudtam meg, akkor mondtam neki, hogy kérdezze meg a lányt, hogy mi volt ez meg az az eset, mikor hirtelen ilyen ridegnek és elérhetetlennek, elutasítónak mutatta magát.


Vagy nem tudtak rá válaszolni, vagy az volt a válasz, hogy "azt hittem így jobban foglak érdekelni".


Mondtam, hogy "remélem azzal tisztában vagy, hogyha nem csinálod ezt lehet, hogy veled lennék nem pedig a mostani barátnőmmel."


Persze erre sem jött válasz.


Szóval lehet, hogy néhány alacsony önbecsülésű fiúnál bejön ez, meg azt gondoljátok, hogyha a Joy meg tököm tudja milyen csajmagazin megírja, hogy így kell viselkedni, akkor biztosan működik, a saját és ismerőseim példájából kiindulva bátran mondhatom...a fiúk 90%-ánál nem jön be.


2012. nov. 15. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amúgy ezekben egyetértek.
2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ASOT ***** válasza:

szerencsére nem minden lány ilyen....


de akik meg ilyenek, azoknál az a gond h nem látsz nem láttok át rajtuk. pedig néha elég feltűnő h mit miért.

2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány, aki így "taktikázik", nem igen tudja mit akar, azért csinálja. Ma, te tesztel neki, holnap meg a Zsóóti' mert neki jobban áll a szakáll, stb.
2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
de mindezen felül hülyeség igen...
2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Erre várom én is a választ, mert én sem értem:)

23f

2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ASOT ***** válasza:
a válasz 90%-ban ott van a 3. válaszolónál: "nem igen tudja mit akar"
2012. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2. Én átlátok rajtuk, de pont ez az, ami a legjobban irritál bennük.
2012. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A fiúknak is megvannak a maguk játszmái. Én nem csinálok ilyesmiket, és velem is volt, hogy még a srác kérette magát, meg várta, hogy kicsit küzdök érte, mert egy másik lány is képbe került.

Míg ő a hiúságával volt elfoglalva, nem tűnt föl neki, hogy erre nem vagyok vevő és leléptem, és utólag már ment a hiszti mert a másik lány is csak játszott. :)


Ez nem nem függő, fiúk is csinálják és ott sincs értelme.

21L

2012. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én pl azért nem hívom fel a srácot eleinte, mert biztos szeretnék lenni abban, hogy tényleg érdeklem, és nem csak azért érdekelném mert tetszik nekem. Nem szeretek nyílt lapokkal játszani, mivel nyilván sokkal nehezebb mint játszani. Ha látom, hogy a pasit érdeklem, nem passzív, ha beszélgetünk, akkor én is odateszem magam, de nem szeretnék levakarhatatlan se lenni. Nehéz megtalálni az arany középutat a jégkirálynő és a túlságosan ragaszkodó magatartás közt.

Ha tényleg érdekel, akkor ha sokáig nem keres,próbálkozok, talán egyszer felhívom hogy mizu meg minden oké e, ha nem tanúsít érdeklődést, vagy nem akar megnyílni, akkor hagyom a francba.

Egyébként meg kicsit bizonytalan vagyok a pasizás terén, nehezemre esik kifejezni, ha valaki tetszik. Próbálom nem túlagyalni a dolgot, de nem minden esetben szerencsés ha azt teszem amit a szívem szerint tennék, mivel akkor csak elijeszteném a pasikat.

Attól félek, ha kimutatnám, hogy mennyire belé vagyok esve, elmenekülne, mert megfojtanám a szeretetemmel.

2012. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Óhhh...a kis álszent férfiak!!! ;)
2012. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!