Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a sok taktikázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a sok taktikázás a nők részéről?

Figyelt kérdés

Ez a "most elérhetetlennek mutatom magam", "most kicsit kacérkodom vele", "most nem keresem", "most közvetlen vagyok vele", "most előadom, hogy nem érdekel" és hasonlókra gondolok.


Jó párszor volt, hogy így csinált a csaj, én meg "hát jó, akkor hagyjuk, következő", másik csaj nem csinálta ezt, összejöttem vele, aztán vagy az előző lány, vagy a barátnője elmondta, hogy mennyire durván belém volt esve.


Ekkor rákérdeztem, illetve ha a barátnőjétől tudtam meg, akkor mondtam neki, hogy kérdezze meg a lányt, hogy mi volt ez meg az az eset, mikor hirtelen ilyen ridegnek és elérhetetlennek, elutasítónak mutatta magát.


Vagy nem tudtak rá válaszolni, vagy az volt a válasz, hogy "azt hittem így jobban foglak érdekelni".


Mondtam, hogy "remélem azzal tisztában vagy, hogyha nem csinálod ezt lehet, hogy veled lennék nem pedig a mostani barátnőmmel."


Persze erre sem jött válasz.


Szóval lehet, hogy néhány alacsony önbecsülésű fiúnál bejön ez, meg azt gondoljátok, hogyha a Joy meg tököm tudja milyen csajmagazin megírja, hogy így kell viselkedni, akkor biztosan működik, a saját és ismerőseim példájából kiindulva bátran mondhatom...a fiúk 90%-ánál nem jön be.


2012. nov. 15. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Minden szavad igaz, de én már rutinból leszarom, már csak azért is összejövök a barátnőjével vagy a legnagyobb ellenségével.

Utána meg hagy bőgjön a párnájába:)

2012. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajok 90%-át meg az nem érdekli,h nektek mi jön be ilyen téren!Főleg úgy nem,h ti egyszerre több nővel "taktikáztok"(persze tisztelet a kivételnek)...
2012. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 ASOT ***** válasza:
húúde morcos ma valaki :)
2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ASOT,ezt most kire értetted??
2012. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Attól félek, ha kimutatnám, hogy mennyire belé vagyok esve, elmenekülne, mert megfojtanám a szeretetemmel."

Ezért aztán nem csinálsz semmit, sőt furcsálod ha nem jön össze:) Nagyon okos vagy:)

2012. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ASOT ***** válasza:
te tűnsz annak :)
2012. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h miért tűnhetek annak?! Így megfelel?: :):):)
2012. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ASOT ***** válasza:
Hát mindjárt más :)
2012. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért csinálják, szerintem hülyeség. Nekem ha tényleg kell egy pasi akkor alig bírom visszafogni magam hogy ne ugorjak rá, nemhogy még direkt kerüljem...
2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezt nem csak akkor csinálják a lányok ha nem tudják mit akarnak! Ha oda vannak éppen valakiért sokszor ezzel azt akarják kideríteni mennyire tudják manipulálni a srácot, mennyit "teperne" miatta az illető , hogy megkapja.

Ez néha bejön, néha nem. Ha sikerül akkor legyezgeti a lány hiuságát, hogy küzdenek érte....ha nem jön be akkor pedig koppanás van :)

Egyébként én hülyeségnek tartom, ha akarok valakitől valamit azt megmondom neki a további viselkedésem pedig attól függ ő , hogy viszonyul hozzám.

Én találkoztam már olyan fiúval aki ugyanezeket csinálta, nem tudtam rajta kiigazodni és inkább hagytam a fenébe :)

23/N

2012. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!