Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul meg?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi,nem tudom,hogy én bejövök-e neki...ma direkt elmentem melette az utcán,és vártam egy kicsit,majd megfordultam,hogy megnézzem Ő is hátra fordul-e...nagy meglepetésemre,Ő is visszanézett...Ez azt jelentené,hogy Én is tetszem neki?
2012. nov. 15. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megnézte a segged

énis ezt szoktam

2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt rajtad nadrág.
2012. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Üldözési mániája van.
2012. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokra ne építkezz, hogy "ha megfordul tetszem neki". Pasiból van, tudod te hányszor csinálja ugyanezt meg egy pasi egy nap?
2012. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De fél éve,minden nap találkozunk,elmegyünk egymás mellett...eddig is megnézhette már a seggem...

Mért vagytok ennyire bonyolultak Ti férfiak??? :D

2012. nov. 15. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
No, én a helyetekben meg sem szólalnék. :)
2012. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
beszélned kéne vele..
2012. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és mit mondanék neki??hogy tetszik??? aztán meg jól kiröhögne...
2012. nov. 16. 00:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig is mindig megnézte a segged. Hogy lehetsz ennyire idióta, hogy ilyenek alapján mondod azt, hogy tetszik???! Nem lenne egyszerűbb jeleket küldeni felé, beszélgetni, rátapadni, stb...? Azt írtad egy férfi tetszik neked, ők általában nem kezdenek kislányokkal(viselkedésed alapján nagyon annak tűnsz), szóval lehet el kéne felejteni...
2012. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen viselkedés??? Honnan szűröd le, a viselkedésemet??? Egyáltalán normális vagy ??? Bár ezt tőlem kérdezted,de viszont is megkérdezem...30 vagyok,lehet most élem a második gyerekkorom,nem tudom...Mivel semmit nem tudsz erről a szituációról,sem előzményről,megköszönném ha normálatlan válaszokkal nem fárasztanál...Egyszerű dolgot kérdeztem,hogy mit válaszoltál rá,az a te szegénységi bizonyítványod....
2012. nov. 16. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!