Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti észreveszitek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észreveszitek minden esetben, ha valaki "máshogy" néz rátok? Tévedtetek már ezt illetően?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet annyira jól palástolni az érzelmeket, hogy a másik fél azt gondolja, teljesen közömbös vagyok iránta?Vagy minden esetben vannak árulkodó jelek, csak nagyon kell figyelni?
2012. nov. 16. 14:36
1 2
 1/13 fünof ***** válasza:
igen, én mindig figyelem ezeket és általában be is jönnek a dolgok. én az első kapcsolatom után kezdtem figyelni ezt a dolgot. de nekem mellé még ilyen furcsa megérzés is tartozik, valahogy tudom például, hogy mi fog történni vele
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen volt ,h nagyot tévedtem!!Én nő létemre nem mindig tudom leszűrni az ilyesmit...
2012. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap is 5-6 cigány jött szembe velem, azt hittem meg akarnak verni, de kiderült, hogy nagyon kedvesek, és csak cigivel akartak megkínálni, mondtam, hogy nem dohányzom, és továbbmentek.
2012. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig helyesen ítéltem meg a férfiak felém tanúsított viselkedését, de most teljesen tanácstalan vagyok egy ismerősömet illetően! Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta, annyira szélsőséges és ellentmondásos a viselkedése! Ezért kérdeztem, hogy lehet-e maximálisan elrejteni a valódi érzéseket.
2012. nov. 16. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon szeretne valamit a másik féltől,és nagyon bejön neki az illető,akkor könnyen beképzelhet magának dolgokat.Tehát ott is árulkodó jeleket lát,ahol valójában nincsenek is.Ha pedig valóban akadnak ilyenek,azért azt észre lehet venni,egyből szemet szúr,ha valaki folyton körülötted sündörög és teszi a szépet.Nyilván olyankor akaratlanul is kedvesebb,közvetlenebb az ember a kiszemeltjével,mint másokkal,neki sűrűn bókol,és gyakran megpróbál a kedvében járni.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát pontosan csak annak a viselkedését ítélhetjük meg, akivel szemben nem befolyásolnak az érzelmek? Tehát akivel objektívak tudunk maradni?
2012. nov. 16. 14:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Igaz lehet...
2012. nov. 16. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú ez nagyon érdekes! Ez bennem is felmerült már. Amikor valaki nekem nem tetszik, vagy nem akarok tőle semmit, tök felszabadultan, közvetlenül és nyitottan tudok vele beszélni, haverkodni. De ahogy valaki olyannal van ugyanez aki tetszik, akkor már egyből azt gondolom, hogy minden szavamból, nézésemből tudja, hogy tetszik. Szóval nehéz ezt megfogalmazni, de az a lényeg, hogy aki tetszik azzal nem merek olyan nyitottan és felszabadultan viselkedni mint azzal aki nem tetszik, mert azt gondolom, egyből azt gondolja, hogy tetszik... Közbe ennyi erővel az is ezt gondolhatná aki nem is tetszik... Jessszussss... érthető volt ez? 25L
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose vettem észre. Vagyi sutólag gondoltam bele, hogy mi van ha az egy jel volt...? Aztán lebeszélem magam, mert reálisan látom a dolgokat és tudom, hogy tuti nem. Az túl szép lenne.
2012. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nos ez tényleg érdekes, mert aki iránt nem érzel közömbösségen kívül semmit sem, azzal kapcsolatban valószínűleg fel sem merül ez a gondolat, hogy most vajon mit szűr le a viselkedésemből, tetszik nekem, vagy sem. De ha már valaki bejön nekünk, akkor valóban folyton ezen kattoghatunk, minden egyes szavunk mögött burkoltan ott van a lehetősége annak, hogy elszóljuk magunkat, és akarva akaratlanul is azt figyeljük, hogy a másik milyen jeleket küld. És talán igen, a nem igazi jeleket is igazinak, jelentéssel bírónak vesszük, valószínűleg ilyenkor van nagy pofára esés.
2012. nov. 16. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!