Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik tanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik tanár a suliban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Engem nem tanít, de volt egy osztályprogram és el jött velünk.Ott sokszor nézett és próbált mindig a közelemben lenni. De ez előtt még nem tetszett és most nem tudom miért szerettem belé pedig én ilyet elképzelhetetlennek tartottam mostanáig. Minden óra végén őt keresem, mikor pedig meglátom elkezd hevesen verni a szívem... Azt viszont ne mondjátok, hogy felejtsem el és csináljak helyette ezt meg azt, mert nem megy.Pedig próbáltam már.Mit csináljak? Mivel nem tanít, ezért nem is beszélgetünk.Valami ötlet, hogy hogyan kezdhetnénk el beszélni?

én 16/L , ő 25/F


2012. nov. 16. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Míg a suliba jársz, addig csak azt tudom javasolni, kerüld el, hagyd békén. Ha kiderül valamiféle románc kettőtök közt, az az állásába kerülhet (és könnyen a Te helyedbe is)
2012. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megint rád tör óra végén a roham,hogy megkeresd,ülj le egy sarokba és várd meg amíg elmúlik.Ezt egészen addig kell csinálnod,amíg teljesen el nem felejted ezt az egészet.Egyébként az elsőnek igaza van.
2012. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát utolsó ilyenre lehetőségem sincs, mert mindig sietnem kell egyik teremből a másikba.Szóval néha úgy futok össze vele, hogy nem is keresem.
2012. nov. 16. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Anno nekem is bejött pár jobb tanárnőnk... (35 év alattiak). De eszemágába' se volt, hogy bármi komolyabbat is belegondoljak - csak ment a suttyomrejsz az utcsó padsorban káoszabb órákon, főleg ha a "tancsi" behajolt a táblánál... Hej, de szép a nosztalgia :D Régi szép idők vazz'.


Amúgy azt tanácsolom neked, hogyd hagyd a fenébe, véletlenül se kezdj ki vele, mert őt kirúgják - téged meg ha nem is rúgnak ki mindenki ki fog kezdeni, általános céltábla leszel amíg vége nem lesz a sulinak. Persze azt senki nem tilthatja meg, hogy rá gondolj "recs-ka" (csaj változatánál) rá gondolj... Ezért szép a fantázia. Meg az álmok persze. Nincsenek kötöttségek!

2012. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ez nagyon rossz így, mert mivel mindennap látom, ezért sokkal nehezebb elfelejteni is.

Persze én se nagyon gondolok olyanra, hogy összejövünk komolyabban, mert hát a szabályok. Köszönöm a tanácsokat utolsó :DD

2012. nov. 16. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Tizenéves korban előfordul, hogy egy lány elkezd vonzódni a tanáraihoz, de ez csupán ártalmatlan vonzalom, egy kis rajongás, nem szerelem, nyugi. Előbb-utóbb lehet, magától is elmúlik, vagy ha nem, hát csodáld magadban, senki sem tiltja meg neked, a fejedben azt csinálsz, amit akarsz. Ha meglátod, csak végy egy mély levegőt, és próbáld elfeledni ezt az egészet, vagy keress magadnak egy korodbeli fiút, már nem letorkolásképp írom, csak éppen segíthet elfeledni ezt a plátói szerelmet.
2012. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy csak segíteni akarsz és köszönöm (:

Az a baj, hogy mikor meglátom kb olyan érzésem van, mint mikor hullámvasúton vagyok és az meg megy fel meg le vagy mint például mikor megijesztenek. Elég rossz példák tudom, de ezt most nem tudom máshoz hasonlítani.

2012. nov. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!