Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek miért ciki telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért ciki telt lánnyal járni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és az egyik haverom mondta,aki 22 éves,hogy a fiúk 90%-ának ciki telt lánnyal járni.Most nem kövérre gondolok,hanem olyanra akinek van cicije meg comja ilyesmi és nem etióp.Miért van igy ? :)
2012. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen harcias. Fütykös kéne neked, betömni vele a piszkos szád.
2012. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Miért gondolják egyesek hogy aki telt (az nem egyenlő a kövérséggel) az csakis ápolatlan, igénytelen és repedtsarkú lenne???

Sokszor tapasztalom hogy sok vékony csaj között is van igénytelen repedtsarkú, büdös izzadságszagú.

Vannak igazán csinos telt nők akikért a férfiak többsége a lába előtt heverne. Nem az idétlen 15 évesekre gondolok akiknek csak akkor áll fel a farkuk a fejen állnak, hanem az igaz férfiakra gondolok, akik kinőttek a csontokkal való játékokból.

Egy férfinak egy telt nő igencsak kívánatos tud lenni.

Én például odavagyok az ilyen típusú nőkért.

[link]

[link]

[link]

26/F

2012. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
Hát nem tudom mi a baj ha egy kicsit teltebb a nő!A fiúk akik ilyeneket írkálnak mondanak nincs élettapasztalata és azt hiszik az ő nőjük mindig szép és csinos lesz/marad,csak el vannak tévedve nem gyengén!Ne hallgas senkire kérdező én simán járnék veled és leszarnám ki mit mond!
2012. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%
10-esnek az fáj biztos, hogy nincs rajta mit fogni. Bár sok pasi szereti, ha szex közben zörögnek a csontok :D Szerintem nem kéne így megnyilvánulni, mert a kérdező normálisan feltett egy kérdést, valahogy pedig le kellett írnia, hogy milyen típusra is gondol. Szóval hiába vagy egy cérna, ha ilyen mocskos a szád! Inkább egy normálisan megnyilvánuló, ápolt telt nő, mint egy gebe, aki még normálisan megnyilvánulni sem tud.
2012. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%

60%-os.

Gondolom milyen lehet az a pasi, aki veled van több éve. Mindenesetre tuti nem az eszedért szeret.


És inkább egy szexi, nőiesen telt, formás nő, mint egy kiálló csontú vézna gebe. Whhhrrr ahogy kiállnak a bordák, elfog az undor.


20F

2012. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

Kedves 10-es!

Egyáltalán nem mondtam,hogy tökéletes alakom van..sőt :) Sok hibám van,de egy mosoly és minden rendben van :)

Azért kérdezem,mert érdekel az emberek véleménye !

2012. nov. 16. 17:46
 17/32 anonim ***** válasza:
2%
10-es vagyok szóval szerinted mert 52 kiló vagyok és 171cm nincs is mit fogni rajtam? eléggé butus vagy mert nekem van mellem és popsim is , még egyszer leírom ATTÓL HOGY VÉKONY VAGYOK NEM VAGYOK ANOREXIÁS MEG ETIÓP!!! de te csak fogdosd a hájat :)
2012. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
te állitod be magad annak,sőt még fiúnak is,mert fiúkat kérdeztem ! :)
2012. nov. 16. 17:53
 19/32 anonim ***** válasza:

10-es 172 centihez 52 kg atya ég. Borzalmas whhrhrr belegondoltam ahogy kilátszhatnak a csigolyáid a bordáid a lapockád, undorító.

Sokkal jobb hozzáérni egy szexi, formás nőhöz.

2012. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
utolsó: hát kösz szépen :D én is ilyen vagyok
2012. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!