Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek miért ciki telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért ciki telt lánnyal járni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és az egyik haverom mondta,aki 22 éves,hogy a fiúk 90%-ának ciki telt lánnyal járni.Most nem kövérre gondolok,hanem olyanra akinek van cicije meg comja ilyesmi és nem etióp.Miért van igy ? :)
2012. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki nekik teltebb lánnyal járni! A haveri társaságomban még büszkék is rá :) De van aki a sovány lányokat szereti, van aki nem :) Nem vagyunk egyformák mi lányok sem, és a pasik ízléseik sem.De szerintem pont így van jól :)
2012. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

[link]

:)

2012. nov. 16. 18:03
 23/32 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van, aki "cikinek" érezné, nem mindenkinek ugyanaz az alkat jön be. A nőknek sem és a férfiaknak sem. Sokan vannak olyanok is, akik pont a teltebbeket szeretik. Meg ha már valakit tényleg szeretünk, akkor nem is pár kiló eltérés az ideálunktól fogja meghatározni az érzéseinket.

Ennél fontosabb, hogy mennyire vagyunk megelégedve önmagunkkal.

2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) !
2012. nov. 16. 18:08
 25/32 anonim ***** válasza:
16%
a husis csajoknak járnak a gáz pasik nekünk meg a jó pasik :)
2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%os tuti vmi 11 éves fiú :D
2012. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, tudom, hogy nem nekem szólt a kérdés, de azért egy kicsit kötöszödöm.:)

Szóval, szerintem a haverod egy kicsit paraszt. Semmi baj nincs azokkal a lányokkal, akiken van mit fogni, manapság ugye ez a vékony pasi-vékony csaj lett a divat, gondolom ő is ezt a fajta vonalat követi. Van akinek ez tetszik, van akinek az. Az is egy oltári nagy b.romság, hogy igénytelenek lennének a kövérebb lányok, mégis miért? Lehet az illető nem akar lefogyni, vagy nem tud, elfogadta magát (mellesleg van akinek kifejezetten jól áll, hogy usisabb, sokkal aranyosabban néz ki). Viszont azt nem értem, hogy itt pár válaszoló, plusz a kérdező is a vékony lányokra rögtön rámondja az etióp, gebe, vézna jelzőket, és utána valaki megpróbálja "megvédeni", vagy ő is megilleti pár ilyen típusú jelzővel miért akad ki? Amikor ő is ugyanilyen ronda módon sértegeti a másikat, akkor nehogy már neki álljon feljebb, ha visszakapja ezt! Mert ilyen alapon ugyanolyan paraszt az illető, mint a kérdésben szereplő haverja.

2012. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Inkább erős kisebbségi komplexussal van megáldva, bármennyire is bizonygatja tökéletességét, nagyon kilóg a lóláb.
2012. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mert most a vékonyság a divat.
2012. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

miért törölték ki a válaszomat???

leírom mégegyszer máshogy akkor. persze hogy csak pozitív válaszokat kapsz ha így írod ki h ki a jobb akinek nagy a melle v aki etióp (mellesleg csúnya dolog jelzőként használni őket, nem tehetnek róla). egyértelmű h mkinek a nagymellű kell. de azért ha azt írtam volna ki, hogy ki a jobb egy szép vékony, bmi-je szerinti megfelelő súlyú csaj, feszes bőrrel, esetleg nagy cicikkel jó fenékkel hosszú combokkal, vagy ugyanez + 10-15 kiló akkor már lehet másféle válaszokat kaptál volna.

2012. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!