Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban aki nagyon tetszik de úgy érzem mintha ő egyszerűen utálna, lenézne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De az osztályból szintem minden lánnyal nagyon kedves meg alapvetően nagyon segítőkész, jófej. De valamiért engem nem bír:( Meg egy csomószor ha elmegyek mellette összesúg a barátjával, de tuti nem arról beszélnek h milyen jól nézek ki meg ilyesmi, mert ha egy lány szimpatikus neki akkor olyan kedvesen néz rá meg jófej vele. De engem utál!! Pedig nem vagyok ronda. Nem mondom hogy olyan szép vagyok de az osztályban van egy pár lány aki még csúnyább is nálam, velük mégis kedves.:( Hogy tudnám vele megkedveltetni magamat?? 14/L

2012. nov. 16. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Járj szép csini rucikban. Honnan tudod, hogy szép vagy? Kép esetleg? Privibe? :)
2012. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!