Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel le feküdtem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel le feküdtem még mi előtt megjött volna neki az elött egy ilyen 4-5 nappal és késik neki ez a 3. nap és nem tudom, hogy egyáltalán teherbe eshet ilyenkor vagy nem és ez a kérdésem?!

Figyelt kérdés
gumit használtunk.
2012. nov. 16. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek lehet terhes simán!


Üdvözöllek az apák világában!

2012. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a gumit,akkor nem valószínű! Ne aggódj.
2012. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
megkérdeztem hogy késett e már enyit mondta hogy nem viszont érezte azt hogy megfog jönni de lehet hogy a beágyazódást érezte?
2012. nov. 16. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódnod, ha egy hetet késik sem. ha egy hétnél többet késik akkor érdemes tesztet csinálni. velem is volt ilyen, hogy késett 3-4 napot és teljesen kétségbe estem, feleslegesen csináltam teszteket, aztán mindig megjött utána :)
2012. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jólvan minimálisan megnyugodtam de csak akkor leszek nyugodt ha megjön neki...
2012. nov. 16. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha most vesztette el a szüzességét, akkor teljesen természetes, ha késik ilyenkor.


Elméletileg bármikor teherbe lehet esni bármikor, akár gumi mellett is, de így a kettő együtt... az esély minimális, ha jól használtátok a gumit... akkor no para.

2012. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem lyukadt ki azt tudom mert csak ugy le basztam a földre a gumit és 2 órával késöbb szedtem fel és nem volt olyan a padló a barátnőm nem volt szűz.
2012. nov. 16. 23:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn vagytok együtt? Ha ritkán, vagy most voltatok először egymással... olyankor az élmény hatására olyan hormonok szabadulhatnak fel, ami full bezavarhatja a ciklust...


De akár egy rendkívüli peteérés is késleltetheti.

2012. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
öm én most veszitettem el vele szal az biztos hogy olyan hormonok szabadultak ki föleg hogy egy hétig nem is elégitettem ki magam és nem nagyon akarta az elő játékot szal úgy mentem el benne (gumiba) a lány meg nem sexelt 3 hónapja
2012. nov. 16. 23:46
 10/12 A kérdező kommentje:
hát 2x voltunk együtt 13. án úgy volt hogy megjön neki de nem ezért csak 2x.
2012. nov. 16. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!