Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy egy férfi nőgyógyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy egy férfi nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Sosem menstruáltak még, nem lehetnek terhesek, nem görcsölnek menszeszkor, nem érezhetik át igazán mi van a betegeikkel. Miért pont ezt választják? Jó, persze, kell némi vélemény és gondolkodásmód a másik oldalról is. Meg pont most olvastam itt egy másik kérdés kapcsán, h "egy másik nő ne turkáljon bennem." Oké, mindenkinek szive joga, meg a saját bogara. De úgy vettem észre, h kezd elférfiasodni ez a szakma. Ill el is van.

Egy nő még is csak jobb nem? Hisz nem csak tanulja és látja, hanem önnmagán is tapasztalja. Mint az a tampon, amit egy nőgyógyász nő gejlesztett tovább.


Az egyik barátnőm fogamzás gátlót szedett már évek óta. Váltani akart olcsóbbra. El ment a dokihoz, az fel is írta neki. 3 hónappal később, mikor megint ment, kérte az orvost,h ne azt, hanem egy másikat írjon fel. Mert ettől nagyon görcsöl a szünnapokon. Eddig nem volt ilyen a réginél neki.

Erre a doki lecseszte, h van görcs oldó. Szedje be.

Barátnőm mondta neki, h eddig sosem kellet szednie ilyesmit. Az elmúlt 3 hónapban viszont 5-össével szedte.

Nagy duzzogva írt neki másikat ugyan, de akkor is.


Én egy másik orvossal jártam úgy, h idelye volt már a rák szűrésnek és a mensim sem vplt rendszeres. 3napig jártam ki-be a kórházba a vizelet mintákkal. Minden alkalomkor azt mondta, h most nem vizsgáll meg, majd következőleg vesz kenetet stb. 4. napra megjött, többet nem mentem vissza hozzá. Nem lett volna egyszerűbb megvizsgállnia és majd a laborral együtt odaadnia az eredményt? A vizeletes mászkálást megértem. De h miért mem akart meg vizsgállni azt nem. Pedig tiszta vagyok.

Mi visz rá ehy olyan embert, h másik emberekkel foglalkozzon, ha nem emberbarát? És miért akar egy férfi nőgyőgyász lenni?



2012. nov. 17. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám nőgyógyász és ő azért választotta mert az az 1 orvosi szakma volt ami vonózta őt és lefoglalta még a tanulása is mert érdekli őt és szereti is csinálni.

Ja és aki azt hiszi hogy a nőgyógyászok nem kanosak azok nagyon tévednek azok de nem keverik össze a munkát a szexel és ennyi bár egy idő után megszokják a pina látványát és nem áll fel nekik de ettől még ha összejön egy lánnyal ugyanúgy élvezik a dolgot.

Persze ettől nem kell félteni az aszonyt ha szeret nem csal meg :D

2012. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első bekezdésre-

és ha urológusnak megy?

akkor meg krapekokat kell ujjaznia vazelines kesztyűvel...:D


2-3 bekezdés.

ha nem fizetsz érte,akkor így bánnak mindenkivel,e miatt ne aggódj.

ha elmész ugyan ehhez az emberhez a magánrendelésére,egy emberbarát,türelmes,megértő,pontos emberrel fogsz találkozni.

2012. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb a motiváció: a nőgyógyász az egyik legjobban fizetett szakma. Ezért mennek sokan annak.
2012. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3-assal értek egyet...


Igen, hallottam már ezt, hogy a nők ugyebár empatikusabbak...


Én vagyok az, aki azt írta, bennem egy nő ne turkáljon...


Egyszer volt szerencsém női dokihoz, ráadásul meddőségi kivizsgáláson... Olyan szinten lekezelő volt, és magasról tett rám, hogy inkább eljártam Szegedre, csak hogy nehogy megint őt fogjam ki... akkor még nem tudtam, hogy működik ez az orvos fogadás..


Férfi dokikkal eddig csak jó tapasztalatom volt, bár nem sokhoz volt szerencsém.


Ez pont olyan, mint hogy urológián is több női dokit találsz, mint férfit...


Az ellenkező nemet ilyet szituban sokan könnyebben tudjuk elfogadni.

2012. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van. Nekem is volt rossz tapasztalatom női dokival, mert én balga 18 évesen nem mertem egy idegen férfi előtt kitárulkozni... Magánrendelésre jártam, 10 perc alatt lerendezett, a lelkiismeretesség teljes hiányában vizsgált meg, a kérdésemre gyors, kitérő válaszokat kaptam.

És ezért 7000,-Ft-ot tettem le neki az asztalra, én marha...

Váltottam, most egy férfi nődokihoz járok, 100%-ban meg vagyok vele elégedve, és 10 perc helyett majdnem 1 órát áldoz rám, alaposan vizsgál, a kérdéseimre (mert rengeteg van belőle) kielégítő, már-már túl hosszú válaszokat kapok. :) Mindezt ugyanannyiért...

Nekem a legfontosabb, hogy lehessen majd kisbabám, és ha várandós leszek, Ő is ott legyen. Felnézek rá a tudása miatt, és szerintem ebben az is közbe játszik, hogy férfi. Valahogy egy férfi kezében nem félek annyira, biztosabbnak érzem. Hát én így vagyok ezzel. :)

2012. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!