Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasi ilyen h. lye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ilyen h. lye?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki mostanában csapja a szelet nekem. Suliban gyakran odajön hozzám, fb-on is elég sokszor rám ír(t).

Ma elmeséltem a barátnőmnek, és kiderült, hogy őt is fűzi...

Az ilyen pasinak hol jár az esze, hogy nem méri fel, hogy sec-perc alatt le fog bukni? Vagy annyira nem becsül bennünket, hogy nem is érdekli, mindössze próba szerencse alapon próbálkozott, hátha valamelyikőnk rúdnak áll?


Amúgy elég sz.rul esett, meg is szakítottam vele mindennemű kapcsolatot, hülye m.csok...


2012. nov. 17. 03:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehet több vasat tart a tűzbe hogy nagyobb esélye legyen, két szimpi lánynál, de miután az egyik vas kész, süti tovább majd a másikat is :D és még jó sokat :P
2012. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Óóó kedves kérdező. Hány éves is vagy?

Ha majd elég idős leszel, rá fogsz jönni, h minden pasi egyforma. Mármint nem szó szerint. Hanem, akár jól néz ki, akár csúnya, még lehet szemét.

Ha jól néz ki akkor azért, mert bomlanak utána a nők. Ha csúnyácska, akkor meg azért, mint a ti esetetekben. Mert ugye ő tudja magáról h nem jóképű, ezért a belsőjével hódít. És mivel a csajok elhiszik, h a srác a kinézete miatt megbecsüli a nőket, hisz úgysem fogja őket megcsalni. Mert nem omlanak utána mások.


Na, nekem így volt egz fiú haverom is. Nem volt jó pasi, viszont nagyon kedves, aranyos és vicces volt. Ezzel hódított. A lányok meg nem voltak féltékenyek, hisz nem jó pasi. A csávó mind ezzel tisztában volt és úgy váltogatta a barátnőit, mint más az alsógtyát.


Tanulság:

Nem szabad olyan pasival kezdeni, aki nem fog meg kívülről. Ha még nem ismered a belsőjét. Pusztán csak azért, mert ahogy kinéz, úgysem csal meg. Ízlések és pofonok egyébként is különbözőek. Lehet h más cukinak találja.


Ezzel nem álltalánosítani akartam, csak kicsit felnyitni a szemed.

2012. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,az a baj hogy még a normális pasik is előbb utóbb g*cikké válnak a csalódások miatt.Egyre kevesebben és kevesebben lesznek így szinte lehetetlen találni egy normálisat is.Ezt köszönd a kedves nő "kollégáidnak"
2012. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!