Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek az 1. csóktól, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek az 1. csóktól, és hogyan tudnák ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Két napja lettem 13 éves, igen tudom korai, éretlen vagyok stb.stb.....

De már tegnap este írt nekem Sms-t egy srác akit már rég óta ismerek, hogy miattam szakított a barátnőjével és szeret engem és esetleg "járhatnánk". Aznap este visszaírtam neki, hogy nem fog menni de ma este találkozzunk és majd beszélünk.

Igazából én nagyon szívesen benne lennék a dologban de tudom ,hogy ebben a korban amiben ő van (15) már azért a csók/smár alap én viszont még a közelében sem jártam. Haveromtól már kérdeztem, hogy nála hogy voltak a dolgok de nem sokat tudott segíteni.


Félek, hogy elbénáznám és azt sem tudom, hogy kezdjek neki, viszont ha folyton visszautasítom majd, egy idő után meg fogja unni....


Kérlek segítsetek. Az ítélkező, "éretlen vagy, menj babázni" válaszokat hanyagoljuk légyszíves mert nem tudhatjátok mennyire vagyok érett, és mennyire nem!



2012. nov. 17. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyel Kicsim!

Nincs olyan, hogy a csók már alap.

Az az alap, amit Te szeretnél.

13 évesen még nem nagyon okos dolog az általad alapnak vélt dolgokon túlmenni. Még nem látod át annyira a helyzetet, hogy ne húznának a fiúk be a csőbe.

Légy okos, és türelmes és vigyázz magadra.

Ha valamit el ronthatsz, és hamarabb csinálod a korodnál, akkor sok mindent elronthatsz az életedben. Ne siesd el a dolgokat.

2012. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy, menj babázni. :)



Egyébként ezen nem lehet mit elrontani.

2012. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj énis 13 éves vagyok és pár hónapja volt meg az első csókom énis nagyon paráztam tőle... szerintem annyi hogy hogy a fiú irányítson te meg próbáld meg követni és tényleg nincs sok dolog amit elszúrhatnál rajta max ne egyél előtte hagymát stb...sok sikert nem kell féli majd írj hogy mi volt
2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire szeret, ahogy írtad, akkor meg fogja érteni, hogy még picit félsz a csókolózástól, és vár vele. Hagyj magadnak nyugodtan időt rá, ne érezd magad kényszerítve, ne siesd el. Elbénázni, ahogy te írtad, nagyon nem lehet egy csókot. A nekikezdéstől se félj, fog az jönni magától, Az én első csókom elég spontánra sikeredett, beszélgettünk, és egyszer csak hopp, ott volt a srác, nézett a gyönyörű bambiszemeivel, én vissza rá, aztán megcsókolt. És különben is, a járásban nem a csókolózás az első és legfontosabb dolog, hanem kettőtök kapcsolata.Sok sikert hozzá :)
2012. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne smàrral kezdjètekl csak csokkal.. :)
2012. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!