Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már bele kellett volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már bele kellett volna, hogy szeressek? Szakítsak vele, vagy nem kegyetlenség, ha így vele maradok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy nagy szerelmi csalódásom. Reménytelenül, nagyon szerelmes voltam, de a srác csak játszott velem, még most sem hagy békén.

5 hete jöttem össze egy pasival, aki történetesen az osztálytársam bátyja. Márciusban kezdtünk el komolyabban beszélgetni, és kezdettől fogva úgy éreztem, hihetetlenül egy hullámhosszon vagyunk, ő az én másik felem, fiúban. Minden nap beszéltünk, volt, hogy már vártam az esti facebookos beszélgetést. Ő tudott a srácról, ő is elmondta nekem az ő ügyeit, de lassanként éreztem, hogy ez már nem csak barátság... Aztán hát valahogy belecsöppentem a dologba. Igazság szerint sokat fantáziáltam róla, de úgy gondoltam, sosem kaphatom meg.

Most, hogy több, mint egy hónapja járunk, kicsit meginogtam. Tudom, hogy nem vagyok szerelmes, de amikor vele vagyok, úgy érzem, igen. Én mondtam neki először, hogy szeretem, abban a pillanatban úgy is éreztem. Azóta ő is mindig mondja, és nagyon szép dolgokat is. Például egyszer éjjel a húgánál aludtam, és megbeszéltük, hogy éjjel kiszökünk - a családja nem tudhat a kapcsolatról, ez bonyolult -. Ott álltunk a vak sötétben, mind a ketten póló nélkül, egymásba olvadva, egy szál gyertya világított, csókolóztunk, aztán a szemembe nézett, és azt mondta, mi egymásnak vagyunk teremtve. Ez annyira meghatott, a gyomromban lepkék szálldostak, de amint másnap hazamentem, nem éreztem olyan intenzitású boldogságot.

Tegnap felmentünk egy haverjához, aki késett egy órát, ott ültünk az ágyon, aztán kissé elfajultak a dolgok... :) Nem feküdtünk le egymással, de levettem a melltartómat, ő a pólóját, ott fetrengtünk, és kényeztetett, és bár jó volt, de utána elgondolkozva csomó rossz érzés merül fel bennem.

Mostanában eszembe jutnak más fiúk is, nem ő jár egész nap a fejemben. A telefont sem akarom felvenni, mert nem tudom, elmondjam-e neki, mi van. Úgy is megérzi, hogy valami bajom van, és nem akarok neki hazudni. Barátnőimtől nem is merek tanácsot kérni, nem akarom, hogy hűtlennek gondoljanak...

Mi lehet velem? Segítsetek!:( Már bele kellett volna, hogy szeressek? Szakítsak vele, vagy nem kegyetlenség, ha így vele maradok? Ez ugye csak egy átmenet?



2012. nov. 17. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt megkerdeznem, hogy mit gondolsz,hogy mi az, hogy szerelmesnek lenni? Mik a tunetei szerinted? Lehet, hogy csak tul sokat kombinalsz.
2012. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval testileg, lelkileg klappol a srác, és szeretsz vele lenni. Tudod, ez a szerelem, nem a csuklóvagdosásos, erkélyjelenetes csöpögős dolgok.
2012. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják, ha valaki szerelmes, azt érzi.

És aki szerelmes, az boldog. Nohát, én nem vagyok boldog.

És nem csak akkor érzem jól magam, ha vele vagyok. Nem érzem azt, hogy idegtépően hiányozna. És, nem jutnának eszembe más fiúk, nem fantáziálgatnék róluk.

2012. nov. 17. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, 1-es vagyok, es pont ezert kerdeztem. A legtobb embernek fogalmas sincs rola, hogy mi az igaz szerelem. Vagy csak teveszmekkel van tele a fejuk.
2012. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak, mondjuk tegyük fel. Egy haverom is tudna nekem jó dolgokat okozni testileg, és amúgy meg jól érzem magam vele. A kettő szerintem nagyon más.
2012. nov. 17. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy hianyzik, az nem a szerelem jele, az a fuggoseg jele. :)

Sose ertettem, hogy miert mondjak ezt. Annyira szeretem ugy hianyzik mindig. Csak akkor szeretsz valakit, ha nem vagy vele?

Akkor szeretsz valakit, ha orulsz, ha vele vagy, ha elfogadod ot ugy ahogy van, ha nem akarod megvaltoztatni, es ha kolcsonosen segititek egymast fejlodeset. De orulsz neki, ha o boldog, meg akkor is, ha esetleg te nem vagy resze a boldogsaganak. Na ekkor szeretsz. Amugy csak fuggo vagy.

2012. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne szakíts vele, tök ugyanazt írtad le amit én éreztem anno. jól éreztem magam vele az első jó pár hónapban, nagyon jól, passzoltunk meg midnen, de ha nem volt itt hát akkor is elvoltam, különösképpen nem szenvedtem

4 éve együtt, tudom, hogy szeretem őt :)

2012. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, és köszi a válaszokat, egy kicsit meg is nyugtattál.

Ja, amúgy tudom, hogy nem bírja, ezért elhessegetem magamban, de hihetetlen féltékeny tudok lenni ha valami csajjal dumálgat.

Néha, amikor ránézek, egyszerűen csodálom őt...

De nem értem azt a felhőtlen boldogságok, a rózsaszín ködöt, ezért gondolom, hogy valami baj lehet...

2012. nov. 17. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor elolvastam a helyzeted, kísérteties hasonlóságot véltem felfedezni. A b.nőm volt szinte ugyanígy. Az első szerelme egy igazi egetrengető, rózsaszín ködös kapcsolat volt. A gond persze az, hogy csak az ő részéről. Mivel a srác egy idióta skalpvadász, akit még nekem is (!!!) el kellett küldenem egyszer a francba, mivel állandóan hívogatja azóta is. (Nemcsak őt, hanem b.nőm szüleit, testvéreit is...) Nos, miután vége lett, a b.nőm gyorsan összejött egy fiúval. Ahol viszont a srác részéről volt egyoldalú a dolog. És amikor 1.5 év után szerencsétlen megkérte b.nőm kezét, ő akkor mondta el neki, hogy jah, hát igazából ő ezt nem gondolja annyira komolyan....

Tudom, hogy kicsit abszurd a dolog, hogy a csajom exeiről beszélek, amihez semmi közöm, de azért mondtam el, hátha segítek vele.

Érthető, hogy egy nagy csalódás után nem olyan könnyű, de gondold át. Nehogy megbántsd a másikat.

De mindez csak 1 eset, simán előfordulhat az ellenkezője.

2012. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!