Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm iskolát váltott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm iskolát váltott és nagyon nem fogadták be, bemenjek és rendet rakjak?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy iskolát váltott.Most negyedikes és tényleg nem szerencsés ilyenkor egy másik kialakult társaságba bekapcsolódni!Sok a fiú akik bántják lelkileg,a lányok piszkálják ahol csak tudjál.Ő a legjobb tanuló.

Szegénykém sokszor rossz kedvű így,én mindig meghallgatom őt,és mondom neki,hogy hagyja a fenébe.Csak irigyek rá,mert szép és okos.

A héten sírva jött ki elém,kimentem hozzá kocsival...

Ha még egy ilyen lesz engem nem érdekel, bemegyek és le ugattok mindenkit,így is szó váltásba kerültem már az egyik sráccal,nagyon verekedni akart,csak a haverjai leállították...hogy lehet,ennyi ember ilyen görény?

Addig ütném őket,míg mozognak...

Egyszerűen nem tudom felfogni,18 évesek is itt tartanak..

Táncolni is megyek majd és nem leszek jószívű egyikhez se.

A barátnőmet nézve egyik se lenne jó ha mondjuk bemennék,akkor talán még jobban piszkálnák,vagy nem...

Mi lenne a jó döntés, teljesen kikészítik....

19/F


2012. nov. 17. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
basszad pofán őket
2012. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha beleavatkozol rosszabb lesz. Magyarázd el bnődnek, hogy nem sok van a suliból, és nemsokára már nem lesz új hús. Pláne hogy milyen dolgokért IRIGYEK. Az ilyenek élettelen nyomik, akik majd a meikbe melózhatnak. Ti meg majd boldogan röhögtök rájuk. Csak legyen erős, és kitartó, én tudnék mesélni...

Másik, próbáljon más embereket találni, osztályon kívül. És tudja magát megvédeni kicsit. De te ne harcoskodj, csak neki ártanál, hidd el

2012. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kéne hozzá karizomzat is..Nem vagyok kigyúrt,bár az átlagnál szerintem erősebb vagyok.:)
2012. nov. 17. 23:44
 4/16 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy hogy így megvéded a barátnődet!:) Szerintem ha tovább bántják őt akkor menj be és beszélj velük, hogy lássák hogy van aki megvédi őt.
2012. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Semmiképp ne avatkozz be. Hidd el csak rosszabb lesz. Nálunk is volt ilyen eset az osztályban. csak jobban megutálják a bnőd. Csicska egy dolog de ez van. Ami tuti beválik: Barátnőd próbáljon egy olyan csajjal összehaverkodni, aki nem piszkálja stb, és így egyre feljebb jutni a társadalmi ranglétrán. na meg senkit se beszéljen ki, mert úgy is megtudja mindenki.;D Más megoldás nem létezik.
2012. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Mondd meg a barátnődnek,hogy szarja le őket.Tudom,nem olyan egyszerű,de hatásos,és csak saját magukat fogják idegesíteni és egy idő után abbahagyják(velem is megtörtént,tapasztalat) de volt amikor nem bírtam,és oltattam őket,csendben is maradtak :D De aranyos vagy hogy kiállsz a barátnődért:)
2012. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
biztos cigányok akik kötözködnek
2012. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha hurka vagy és csak bemész fenyegetőzni, kinevetnek...:D



Ha nem vagy hurka, úgy a szavaid is érnek majd, ha hurka vagy, akkor meg valakit meg kell csapnd hogy komolyan vegyenek.

2012. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát én megtudom érteni milyen rossz mikor így kivagy közösítve bár engem általánosba piszkáltak 4 éven keresztül.=/ Ha bemész tényleg csak rosszabb lesz mond meg bnődnek hogy,nézze őket levegőnek egyik fülén be másikon ki ne foglalatoskodjon velük 18 éves létükre úgy viselkednek mint egy retardáltak barmok akiknek nem volt gyerek szobájuk.De azért jó hogy mellette vagy =() csak hajrá sok sikert neki.!
2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Ha nem lesz változás,akkor bemegyek,és jön aminek jönni e kell!

2012. nov. 19. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!