Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemenjek hozzá a kórházba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemenjek hozzá a kórházba? Vagy inkább ne? Több lent.

Figyelt kérdés
A barátom pénteken szakított velem, de én még mindig szeretem. Régebben beszéltük, hogy ki kell szedni a manduláját és hogy ezért kórházba lesz. Megbeszéltük, hogy akkor majd meglátogatom. Csak ugye szakított ezért az egész ötlet semmivé vállt. Szerintetek bemenjek hozzá, ha még mindig szeretem?

#kórház #ex #bemenjek?
2012. júl. 30. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2012. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Menj be hozzá, hátha kibékültök!
2012. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj be,ha látja,hogy még mindig mellette állsz lehet,hogy valami jó is kisülhet belőle.Mondjuk,hogy újra összejöttök.
2012. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hanariko ***** válasza:
100%

Egy mandulaműtét nem hiszem, higy segítene a problémátokon, nem véletlen szakított...

De menj be, ha úgy érzed, veszteni nem vesztesz semmir.

2012. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj be.
2012. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hanariko ***** válasza:
*hogy (csak tudnék gépelni xD)
2012. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj be.
2012. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be. Kidobott Téged, mégis minek ücsörögnél az ágya mellett? Mit mondanál neki? A srácok a falra másznak a kórházi ágy mellett megrendezett szappanopera-jelenetektől...
2012. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát velem egyszer ugyanez volt a helyzet csak fordított felállásban, én azért nem mentem be hozzá mert közben összejött más pasival...:D, a műtét előtt 1 héttel szakított


különben bementem volna.

2012. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kit érdekel,hogy még szereted?:DD

Ennyi erővel akár a házukban is meglátogathattad volna,ha még szereted.

Talán ha autóbalesete lett volna és élet halál között lebegne,akkor esetleg.

De így? nehogy bemenjél.. dobott téged.

egyébként hány évesek vagytok?

2012. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!