Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes diáklány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes diáklány vagyok, aki szeretné elrejteni az érzelmeit. Nagyon nehezen megy. Hogyan titkoljam?

Figyelt kérdés

Még egy darabig tanítani fog, és nem szeretnék hülyét csinálni magamból, már nem egy 16 éves kamaszlány vagyok. :(

Megőrülök tőle, egyszerűen el tudnék olvadni mikor rám mosolyog. Ráadásul ront a helyzeten, hogy szemmel láthatóan nem tart csúnyának, és nem rest legeltetni rajtam a szemét.

A vele való óra előtti napon már rendesen pánikolok, izzadok este az ágyban és kalapál a szívem, mert rettegek hogy észre veheti rajtam.

El sem tudom mondani milyen hatással van rám, a jó múltkoriakban kezet fogott velem, mikor átadta a zh-mat, hát mehettem haza bugyit cserélni a kézfogás jóvoltából.

Pedig nem szexuálisan vonz, hanem egyszerűen megbénít.

Egy igazi férfi.

Nem akarok előtte hülyének tűnni, meg azt hogy mások is lássák rajtam hogy mi van. Mit tegyek, hogyan titkoljam?

El fog el múlni, ha majd minden nap látom?

Rettegek hogy rajtam fog röhögni a fél tanári kar vagy 2 hétig.

Mit tanácsoltok?



2012. nov. 18. 00:19
 1/4 panini ***** válasza:
Ha eddig ment, ezután is fog. Kitartás! Ha lediplomáztál rávetheted magad(persze csak ha nem foglalt).Ha meg közben jön valaki "elérhetőbb" akkor meg úgy sem rajta fog járni az eszed.
2012. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy látszott már rajtam a rajongásom...pedig igyekszem titkolni. Nem lehet köztünk később sem semmi, idősebb nálam.
2012. nov. 18. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb tőled ez a személy? nem fog rajtad röhögni a tanári kar,az ilyeneket komolyan veszik. Szerintem lépj tovább.Ha tényleg nem lehet köztetek semmi,akkor felesleges így szenvedni.Ismerkedj korodbeliekkel hátha találsz közülük olyat aki eltudja felejtetni veled ezt az embert.

20/F

2012. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Másszál rá. :)
2012. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!