Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg gyakran becsinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg gyakran becsinálnak szülés közben?

Figyelt kérdés
Mindjárt 22 vagyok, de ezt most tudtam meg, és most megzuhantam ettől. Ez tényleg igaz?
2012. nov. 18. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy kibújtál anyádból, egy kupac szarba estél.
2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Megzuhantál? Lelkileg összeestél ettől? Össze tört a kicsi szíved? Ki is ugranál a 10. emeletről emiatt? XDDD
2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztosan ez a legfőbb gondjuk olyankor... egyébként meg ha tényleg gyakran előfordul, akkor nem tudom mi benne az amitől annyira "meg kéne zuhanni"...
2012. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
ezért kapsz beöntést előtte.
2012. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát mi? Ott a nő a szülőszéken széttett lábakkal, ott a doki nézi a vagináját, üvölti, hogy MOST NYOMJON!, és arcon fossa a fickót.


Közben meg az újszülött is belehömbölög a kaksiba, ráadásul még meg is fertőzheti a punciját a szarral.

2012. nov. 18. 20:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarsz, neked nem muszáj kakilni közben... elintézed előtte... :P nem?
2012. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fülünyúl ***** válasza:
Ahogy a 4-es írta, szülés előtt beöntés. Így már nincs ami kijöjjön szülés közben. Szóval nem kell megzuhannod, nem lesz fekáliás a babád meg a vaginád sem.
2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ha nő vagy eszedbe ne jusson,szülni!!!
2012. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amúgy sem értem hogy a nunid hogy lenne sz*ros? az a lyuk lejebb van, és a gravitáció szerint az lefelefog esni nem pedig felfelé. amúgy meg a gyereket megszokták fürdetni utána. de pont nem ezzel fogsz foglalkozni szülés közben h összesz*rod magad, a fájdalom jobban lefog foglalni.
2012. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vízben szülés esetén mondjuk érdekes lehet :D
2012. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!