Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem belezúgtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belezúgtam a főnökömbe. Mire gondoljak, hogy ne gondoljak rá úgy, mint egy vonzó pasasra?

Figyelt kérdés

2hete dolgozok ezen a helyen, grafikus vagyok, ő a mindenes, a margetinges, a brandes, a recepciós, egyszerűen nincs olyan, amihez ne értene.

Én 21 vagyok ő 25 éves. Egyenlőre gyakornok vagyok ott, fizetést nem kapok, de szóba jött, hogy állandó grafikusra is szükség lesz, még anyagilag nem teheti meg a cég.

A lényeg: mindenkivel nagyon szemét, az a tipikus: elégedetlen, mindenkit elküld a fenébe, hogy lassú, rosszul dolgozik, valakit le is f*szfejezik(nőket), nagyon undorítóan tud viselkedni. Velem viszont nagyon-nagyon kedves... állandóan dicséri a munkámat, a teljesítményemet(persze, mert ingyen dolgozok). Megkérdezte egyik reggel, hogy aludtam, kipihentem-e magam?!...

A titkárnő, csak néz nagy szemekkel... őt általában ledorgálja és emiatt sokszor sírt is, volt, hogy teljesen összeomlott idegileg...

Én nem értem, mivel érdemeltem ki nála ezt a szerepet, de állandóan kedves és figyelmes.

Egy nagyon jóképű pasasról van szó, szépség központban dolgozik és ugye én is...

Emiatt, mert így viselkedik velem és mert jóképű teljesen beleestem...


Nem szeretnék tőle semmit sem, nem azért csinálja ezt mert bejövök neki, hanem mert jó munkaerő vagyok. Kiépítem a cégnek az imidzsét és igen csak jókora hasznot húz belőlem, hogy grafikus létemre ingyen dolgozok(1 évet tanultam grafikát, és még a sulit be se fejeztem... szóval kész csoda, hogy valahol még ezt értékelik is).


Szerintetek mire gondoljak, hogy semleges legyen a szememben?

Egyszerűen nem akarom, hogy érdekeljen, úgy mint férfi...


2012. nov. 18. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:

most az ugrott be hirtelen

hogy édeleg nekem, hogy tetszen a munkahely, mert ő kivételezik velem, és amikor pénzért dolgozom, akkor meg a pénz miatt tűrjem el az embertelen viselkedését...

Szerintem erre megy ki a játék.

Rengeteg rosszat hallottam róla, akik vele dolgoztak, eddig 2-3 hónapot bírtak, utána elmentek.. Volt akit a mentő vitt el, tényleg kibírhatatlan.

2012. nov. 18. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a belső értékeket figyelembe venni! Az a baj, hogy a külső és az első kedves mondat betesz. Miért? Mert a külső foglalkoztat téged és akkor felegekben jársz. Ha a belső értékeket néznéd akkor látod a teljes valóságot. Észreveszed milyen kétszínű meg stb. Nincs olyan dolog ami elvonná a figyelmedet, ha továbbra is a külső tényezők foglalkoztatnak téged azaz így nincs válasz a kérdésedre.
2012. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel egyaltalan nem ismerem igy a belsoertekeit sem latom
2012. nov. 19. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!