Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer vajon benő a feje lágya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer vajon benő a feje lágya?

Figyelt kérdés

Barátnőm 18évesen konkrétan lesz*rja a tanulmányait, nem érdekli, az se hogy mi lesz később, érettségit is lesz*rja bukott már 2x , és én egyszerűen nem látom a végét most 10.es és már tele van 1esekkel alig van más jegye... Azt mondja h majd elmegy dolgozni, nem érdekli a suli stb.. De hát minden nélkül mégis mit akar? utcát seperni vagy mi?? Amúgy meg értelmes csaj meg minden, a szüleit inkább ne hozzuk szóba... Ha szóba hozom a témát, terelés van mert lesz*rja majd lesz valahogy... De valamit kéne tennem, de nemtudok.. Azt mondta megcsinálja legalább az érettségit de még ugye az is egyenlő a 0-val manapság... De nem tudom, hogy ez mennyire igaz..


Nekem 2 szakmám van, meg érettségi nem azt mondom, hogy az a legfontosabb de azért mégis csak az ember szeretne rendes jövőt tervezni, és nem 10forintot kuporgatni ..

Vajon megváltozik idővel? És észbe kap h érettségi nélkül szalag mellé kerül (gyár).. Maximum?? Annyira bánt h nem érdekli :S

20F


2012. nov. 18. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fog változni, de most nagy ívben kakil a világra! Talán úgy gondolja, hogy meg lehet élni 47.000 Ft-ból, csak legyen aki fizesse. Amíg eltartja a család, megveszik a 23.000 Ft-os Adidas cipőt, meg Converse táskát, addig azt hiszi, később is ez lesz. Kell neki egy nagy pofon az élettől, hogy észrevegye, nem lesz semmi belőle!
2012. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

TÚl biztosak a körülményei az egyszer biztos....nem tudom mennyire van tisztában a világ dolgaival...lehet el kéne vinni egy főiskolai hírdetőfalhoz amin árral együtt ottvannak az albérletek ami ugye eleve több mint az említett 47ezer aztán meg elmesélni neki hogy ezenfelül még rezsi van és kaja és ruha....és ez még csak a létminimum mindíg és 120-140ezer minimum kel amit a mekiben nem lehet megkeresni....lehet ki kéne hozni csodaországból ahol azt hallja hogy a munkáért pénzt kap és a pénzből meg lehet élni...és elárulni neki hogy nem mindegy mennyi pénz jár és milyen munkáért...


Nyilván ha majd tálcákat szed össze a zéttermeknél már átgondolja persze akkor már k*rva késő lesz....am szerintem azért szarik rá mert hülye hozzá....még ha le is szarom akkor is megvan a kettes a tantárgyak nagyrésézből....ne már...

2012. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, ha komolyan beszélnél vele. Mégis hogyan képzeli a közös jövőt, te húzod az igát, ő meg lesz egy munkanélküli kolonc a nyakadban? Ezt megkérdezheted tőle is.
2012. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na hát ezaz, hogy egy kettest röhögve kéne tudni hozni akármilyen hülye is az ember pl fizikából v matekból vagy legalább napi fél órát tanulni , hogy a 2es meglegyen legalább..... Munkanélküli biztos nem lesz , dolgozni elmenne, de mondtam neki 1-2 lehetőséget és az volt rá a reakció h tuti nem, (tesco árufeltöltés, közmunka, meki, takarítás) mondtam neki, hogy márpedig érettségi nélkül mást nem nagyon lehet csinálni, válasz persze az volt h leszarja, meg hogy majd megcsinálja az érettségit....

Ha esetleg az majd meglesz 1 következő harc lesz a szakma megszerzés, bár ha elmegy sz*roskocsit toligálni a tescoba , egésznap állnia kell meg leordítják a fejét szénné oltják egésznap lehet, hogy utána észhez kap és megcsinál valami OKJ-s szakmát.. Az a minimum...


Köszi a válaszokat

2012. nov. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!