Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak nincs szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nincs szép arca attól még lehet olyan barátja aki jól néz ki?

Figyelt kérdés

Nincs szép arcom sajnos...

Csomó gátlás van bennem emiatt.Nagyon nem vagyok megelégedve magammal.

Csomó lány olyan szép ...tök szerencsések hogy jó géneket örököltek.

Nekem is vannak igényeim azért mint mindenkinek és nem szeretnék egy olyan pasit aki nem tetszik külsőleg.

Jó tudom..ha nem vagyok szép akkor ne válogassak de ilyen vagyok.

Most akkor mi van?

Létezik ilyen egyáltalán?

Mármin...A kevésbbé szép lányoknak is lehet helyes pasijuk?


2012. nov. 18. 22:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
légyszi írj privátot nekem akkor küldök.
2012. nov. 18. 22:55
 12/18 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy belsőre nem vagyok szép?:)

N

2012. nov. 18. 22:56
 13/18 A kérdező kommentje:
*nem is ismersz...
2012. nov. 18. 22:56
 14/18 A kérdező kommentje:
egyébként régen mondták sokan és ez így bennem maradt eléggé.
2012. nov. 18. 23:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinem más az ízlése,lehet nekem tetszenél arcra is,meg testre is.Nincs egészen átlagos ízlésem,de nagyjából.
2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Belsőre? Lehetsz jófej, aranyos, de nem tiszteletre méltó.
2012. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
utolsó de paraszt vagy-.- mindenki méltó a tiszteletre. a kérdező szerintem aranyos lány lehet, és nem ártott neked semmit!
2012. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy leparasztoztál:P és képzeld nem mindenki méltó rá a tiszteletre!:D 100%, hogy te is így gondolod hisz például engem se tiszteltél meg szóval olyan mintha bagoly mondja verébnek:) Igen is baj van a kérdezővel. Köszi, hogy megtiszteltél azzal, hogy leparasztoztál.... A tisztelt megadás megvolt benned álszentke:)
2012. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!