Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egészséges nőnek mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges nőnek mit kell érezni?

Figyelt kérdés

Egy egészséges nő mit érez? Úgy értem, ha jó testbe született, megfelelő nemmel, akkor miket érez egy nő? Szeret a nő nőnek lenni? Úgy összességében.


És mi van akkor, ha a "nő" teljes valójában gyűlöli a nemét, utálja, hogy nőként született meg, és legszívesebben ki se lépne az utcára női testtel?


2012. nov. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

az emberek 99,9 % szerencsére meg van elégedve a nemével.

A külsejével senki sem.

2012. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A külsőmmel semmi bajom, bejönnék magamnak mint nő, de a nememmel sosem voltam kibékülve... nem tudom, mit tehetnék, már mindent megpróbáltam. Úgy érzem, kudarc az egész életem így.
2012. nov. 19. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy szakembert szerintem.
2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek nő lenni! :-) tudom, hogy nincs tökéletes alakom,nem is lesz,de mégis nőiesnek látom magam,izgató vagyok és kész :D 12 évbe telt erre rájönnöm,de megérte.
2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
26 év alatt se sikerült elfogadni a nemem, és nem is fogom soha. Én mindig a másik nemhez tartoztam, és úgy érzem, oda is tartozom, férfias dolgokra vágyom, meg mindenre férfiként vágyom, a jövőmet férfiként tudom elképzelni... hát így nőként belelőhetem magam a Dunába akár, annyit ér az életem számomra. :( Tudom, hogy nehéz lehet elképzelni, de tényleg így van. Semmihez nincs kedvem...
2012. nov. 19. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
és melyik nemhez vonzódsz? Ha ennyire boldogtalan vagy lehet érdemes lenne átoperáltatni magad.
2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindkét nemhez vonzódom, de csak férfiként. Ezért is vagyok szűz... nőként nem voltam képes hogy lefeküdjek bárkivel, pedig nagyon nagy a szexuális étvágyam... rengetegszer álmodok olyat hogy férfi vagyok és úgy szexelek pl. Amúgy igen, én is gondoltam rá, csak a családom nem támogat, és szeretem őket, és nem tudom, mi lenne a helyes, boldogtalanul élni, de legalább őket boldognak látni és nem elveszíteni... Amúgy én akkor lennék boldog ha férfi lehetnék testileg is, gyűlölöm a női testem, kezdettől fogva gyűlölöm, és ez akkortól erősödött fel bennem, mikor elkezdtem nőiesen fejlődni... Nem vágyom semmi női dologra, betegesen rettegek a szüléstől és a teherbe eséstől, nem vonzanak a gyerekek (esetleg úgy, hogy apuka lennék), az érzelmeimet ösztönösen nem mutatom ki, valahogy így van bennem, erős szeretek lenni és büszke vagyok rá hogy az vagyok (lelkileg és testileg is), barátnőm van, akit védelmezni szeretnék, mindent megadni neki, hogy jó élete legyen, családot is el tudok képzelni, de csak úgy, hogy APUKA vagyok... nőként semmit egyszerűen... semmi női dolog nem érdekel és soha nem is érdekelt, bár egy ideig erőltettem, hátha megtalálom önmagamat benne...
2012. nov. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!