Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szépségipari cuccokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szépségipari cuccokra, kozmetikumokra stb. költ egy átlagos 20 év körüli nő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Arclemosó, arckrém

Tusfürdő, sampon, hajbalzsam

Testápoló, testvaj, mellápoló olaj, kézkrém, hidratáló lábkrém

Deo, parfüm

Szempillaspirál, szemhéjtus, szájfény


Minden nap csak az arclemosót és arckrémet, meg persze az alap higiéniához hozzátartozó dolgokat: tusfürdőt, deot használom. Hangulattól függően parfümöt használok. Ha olyan helyre megyek akkor felteszem a szempillaspirált és/vagy egy kis szemhéjtust, néha szolid szájfény párosul ezekhez.

Testápolókat,krémeket, hetente párszor használom, mert szeretem,ha puha a bőröm.

Nekem ezek a dolgok szükségesek az ápoltság érzéséhez:)

2012. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elmondaná valaki, hogy miért lett leszavazva a hozzászólásom? :D A kérdésre válaszoltam...
2012. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Én mindenkinek zöld kezet nyomok, mert itt nem nyilván nincs "rossz válasz" oO Szóval én sem tudom, ki pontoz lefelé...
2012. nov. 21. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!