Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy soha többé ne tetsszen meg egy férfi sem? Senkinél nincs esélyem úgyse, nem akarok többet szenvedni.

Figyelt kérdés
Be lehet ezt valahogy beszélni magamnak, hogy rájuk se nézzek? Már többször próbáltam, de aztán végül újra és újra megtetszik egy újabb pasi. És mindig az a vége hogy elutasítanak. Ronda vagyok elfogadtam már. De én nem bírok ki több elutasitást, annyira megalázó. :(
2012. nov. 19. 21:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet elérni, hogy senki ne tetszedjen, azt viszont igen,hogy ne foglakozzon az ember párkapcsolat kialakítással, nekem legalábbis sikerült. Megnézek pl. az utcán egy csajt, megjegyzem magamban,hogy milyen csinos, de semmi készetést nem rzek már arra,hogy megpróbáljam megszólítani. De ehelyett azt javaslom neked,hogy ne add fel, mert k.rva szar magányosnak lenni, dehát nekem ez jutott, már beletörődtem.
2012. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Öcsém és te adsz 75%-ban helyes válaszokat...


Inkább változtass az életeden, minthogy beletörődj a nyomorodba! Ha nincs valamid meg, akkor harcolni kell érte, amíg csak bírsz. Foggal körömmel!


A kérdéskiíró fogyjon le! Te meg menjél oda a csajhoz és tedd, amit tenned kell! Szedjétek már össze magatokat!

2012. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha eddig életem során nem próbálkoztam volna, és nem kaptam volna ennyi elutasítást,amit kaptam, akkor több, mint valószínű,hogy nem igy gondolkodnék, de mivel próbálkoztam anno töbször is csajoknál, és csak negatív tapasztalatokat gyűjtöttem, így már nem foglakoztat ilyesmi,hogy párkapcsolat, meg szerelem,és azehhez hasonló tündér mesék.
2012. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz hány csajt kell leszólítani, hogy egyet tutira megdugj statisztikailag? Hányat kell leszólítani egy telefonszámhoz? Hány nőnél próbálkoznak a legjobb csávók hetente? Nehogy azt hidd, hogy mindenki b@szik csak mert úgy csinál.
2012. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
telefonszám megszerzésével nem volt gondom eddig netes ismerkedés során, nem mintha sokat értem volna vele (Hurrá, újabb számok vannak a telómban, de f@sza),a csajok akiktől a számok vannak pedig jól érzik magukat másokkal. Legközelebb ha lennék olyan hülye,hogy próbálkozzak, ugyanez lenne, én megmaradnék barátnak,vagy chat partnernek, másra nem is számíthatok ilyen fejjel, amit a nyakamra górt a kedves természet. Akárhogy is nyomják ezt a szöveget,hogy nem minden a külső, hanem a belső a fontos, csak ezzel az a baj,hogy az embereket annak a másik embernek a belső tulajdonságai érdeklik, akik már a küsejükkel is felkeltették az érdeklődését.
2012. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

75%... Hihetetlen!


100 nőt kell leszólítanod, hogy egyet dugj. Megvolt neked annyi? Még a legjobb csávóknak is legalább 20-30-at. SOKAT! Ha nem nyomtál legalább 500-at, akkor azt se tudod, hogy a nőket eszik-e vagy isszák. Ha megcsináltad, akkor beszélhetsz, hogy valamit már konyítasz a dologhoz.

2012. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Buta gondolkodás,biztosan csak önértékelési gondjaid vannak. én úgy gondolom, ha látod hogy kisebb nagyobb hibáid vannak pl: elhíztál a kelleténél, akkor igenis sportolj.

ha pedig esetleg pattanásoktól szenvedsz akkor kozmetikus.

szóval ebből azt akarom kihozni, hogy tegyél annak érdekében, hogy mindig szép legyél, egészségesebb életmód mint a testnek és a léleknek.

olvass olyan könyveket amik az önbizalmadat növelik,és meglátod, hogy gyógyulni fogsz.

amikor elkezded majd értékelni magadat, akkor a többiek is elkezdenek értékelni téged.

2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek önértékelési gondjaim, ha tükörbe nézek ez jut eszembe: Mit keres egy ilyen ronda kretén ebben a világban?
2012. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ezt így nagyon jól gondolom, mert ez így van, elég tükörbe néznem és tudom,hogy mennyi eséllyel indulok a csajoknál,SEMENNYIVEL!
2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz attól, hogy kiderül, hogy mégis valamennyi esélyed van. Ezért kell ordítanod, hogy SEMENNYIVEL!!! Próbálod magadnak megmagyarázni meg racionalizálni. Mert igazából fogalmad sincs. Valahogy próbálsz kapaszkodni a kevés tapasztalatodba, hogy márpedig ennek így kell lennie.


Én azt mondom, hogy légy férfi és menjél, mint az állat. 500-szor. Utána már tényleg mondhatod, hogy nincs esélyed. De lehet, hogy még megszereted a végén a csajozást.


Fogalmad sincs az igazságról, mert nem tetted igazán próbára magad. Én azt mondom indulás! Különben azzal kell elszámolnod életed végén, hogy az igazságról fogalmad sincs. Vagy hazudhatsz magadnak, hogy úgysem ment volna.

2012. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!